Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²
Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v
199,000 € 3159 €/m²
Rodinný dom | Revolučná | 40 m²
Predaj drevenice v Krásne nad Kysucou. Na predaj je drevený dom v meste Krásno nad Kysucou. Na
80,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Lažná | 325 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=rCxiRNArjGk (N021-12-MAKN) video obytná
349,900 € 1077 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | pri železničnej stanici | 0 m²
201-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v meste Krásno nad Kysucou, okr. Čadca. Jedná sa o svah
95,400 €
Pozemok pre rodinné domy | pri železničnej stanici | 0 m²
200-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v meste Krásno nad Kysucou, okr. Čadca. Jedná sa o svah
80,700 €
Orná pôda | Krásno | 26,000 m²
173-14-PEMO Ponúkame na predaj rôzne podiely na pozemkoch v katastrálnom území mesta Krásno na
5 €/m2 5 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú murovanú chatu v krásnom horskom prostredí Kysúc, v tichej
65,000 € 1161 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 29 m²
Hľadáte miesto, kde vypnete a uniknete od každodenného ruchu? Realitná kancelária Reality IQ p
49,999 € 1724 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 536 m²
Hľadáte pokoj v prírode a zároveň miesto pre váš budúci dom? Realitná kancelária Reality IQ ex
49,999 € 93 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²
Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý
154,000 € 2525 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 11,216 m²
Ponúkame na predaj tri rovinaté pozemky "Priemyselný park Krásno nad Kysucou" o výmere 23 272m2
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj rodinný dom s výbornou dispozíciou a dostatko
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 2,414 m²
1. Reality rent Vám ponúka na predaj pozemok zaradený do územného plánu obce. Nachádza sa v ti
58 €/m2 58 €/m2
Rekreačný pozemok | Krásno nad Kysucou | 1,120 m²
1. Reality Rent Vám ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok v Krásne nad Kysucou, ktorý sa nac
29,900 € 27 €/m²
Rodinný dom | Krásno nad Kysucou | 70 m²
Útulná chatka s čarovnou záhradou a nádhernými výhľadmi – ideálne miesto na oddych ? Reality R
59,900 € 856 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,476 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom, v novovznikajúcej lokali
169,900 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 776 m²
94,900 € 122 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 488 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Krásno nad Kysucou. Pozemok sa nachádza v tichom prostre
26,100 € 53 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 500 m²
Predám exkluzívne viaceré pozemky a ich podiely v Krásno nad Kysucou. Plocha pozemkov s vým
10 €/m2 10 €/m2
Rodinný dom | Centrum | 101 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj drevený rodinný dom v centre mesta Krásno nad
98,000 € 1039 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Piata Avenue EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj priestranný, zrekonštruovaný dvojgeneračný rodinný
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu situovanú nad Krásnom nad Kysucou, kde si vychutnáte maxim
130,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,446 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame výnimočný stavebný pozemok situovaný v jednej z najvyhľadá
80 €/m2 80 €/m2
Objekt pre obchod | Slovenského národného povstania | 360 m²
Ponúkame na predaj atraktívnu polyfunkčnú budovu s investičným potenciálom v strategickej lokal
309,900 € 861 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.