Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²
Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v
199,000 € 3159 €/m²
Rodinný dom | Revolučná | 40 m²
Predaj drevenice v Krásne nad Kysucou. Na predaj je drevený dom v meste Krásno nad Kysucou. Na
80,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Lažná | 325 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=rCxiRNArjGk (N021-12-MAKN) video obytná
349,900 € 1077 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | pri železničnej stanici | 0 m²
201-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v meste Krásno nad Kysucou, okr. Čadca. Jedná sa o svah
95,400 €
Pozemok pre rodinné domy | pri železničnej stanici | 0 m²
200-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v meste Krásno nad Kysucou, okr. Čadca. Jedná sa o svah
80,700 €
Orná pôda | Krásno | 26,000 m²
173-14-PEMO Ponúkame na predaj rôzne podiely na pozemkoch v katastrálnom území mesta Krásno na
5 €/m2 5 €/m2
Objekt pre obchod | Centrum | 110 m²
Okres: Čadca Mesto: Krásno nad Kysucou – centrum, Rozloha: 50 m2, prízemie,
450 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 43 m²
Okres: Čadca Mesto: Krásno nad Kysucou, Rozloha: 43 m2, loggia, vyvýšené prízemie, Cena: 4
430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú murovanú chatu v krásnom horskom prostredí Kysúc, v tichej
65,000 € 1161 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 29 m²
Hľadáte miesto, kde vypnete a uniknete od každodenného ruchu? Realitná kancelária Reality IQ p
49,999 € 1724 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 536 m²
Hľadáte pokoj v prírode a zároveň miesto pre váš budúci dom? Realitná kancelária Reality IQ ex
49,999 € 93 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²
Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý
154,000 € 2525 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 11,216 m²
Ponúkame na predaj tri rovinaté pozemky "Priemyselný park Krásno nad Kysucou" o výmere 23 272m2
100 €/m2 100 €/m2
Skladový objekt | Nezadaná | 357 m²
Okres: Čadca, Mesto: Krásno nad Kysucou, Rozloha celkom: 586 m2, Rozloha haly: 357 m2, Cena
5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garáž | 25 m²
Ponúkame na prenájom nadrozmerné parkovacie miesto č. 29 o výmere až 25 m2, ako jediné priamo p
79 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 66.13 m²
Predstavujeme ideálne bývanie pre ľudí, ktorí chcú žiť takmer v centre mesta a zároveň v blízko
560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Iný objekt | Krásno nad Kysucou | 130 m²
Mesto: Krásno nad Kysucou Kapacita miestnosti: 80 – 120 osôb Cena: 1000 € + energie Jedn
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj rodinný dom s výbornou dispozíciou a dostatko
Info v RK
Obchodné priestory | Nezadaná | 410 m²
Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory v Krásne nad Kysucou č.s. 140 - poschodie (bývalé p
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Okres: Čadca, Mesto: Krásno nad Kysucou – centrum, Rozloha: 1. Poschodie: 80 m2 – uvedené pr
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,414 m²
1. Reality rent Vám ponúka na predaj pozemok zaradený do územného plánu obce. Nachádza sa v ti
58 €/m2 58 €/m2
Rekreačný pozemok | Krásno nad Kysucou | 1,120 m²
1. Reality Rent Vám ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok v Krásne nad Kysucou, ktorý sa nac
29,900 € 27 €/m²
Rodinný dom | Krásno nad Kysucou | 70 m²
Útulná chatka s čarovnou záhradou a nádhernými výhľadmi – ideálne miesto na oddych ? Reality R
59,900 € 856 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,476 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom, v novovznikajúcej lokali
169,900 € 115 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.