Na predaj 2 izbový byt s potenciálom v tichej uličke plnej zelene – Bratislava, Trnávka (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 41.37 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4109 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky PIERKO pedikúra, manikúra, BA-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²

Ponúkame na postúpenie kompletne zariadenú a zabehnutú prevádzku pedikúry a manikúry v atraktív

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 441 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž v lokalite Bratislava-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 833 €/m²

**NA PREDAJ! 3i byt Bratislava, Ružinov, Nevädzová ulica, RETRO**

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 76.69 m²

VIANEMA ponúka na predaj krásny, svetlý 3-izbový byt v lokalite Bratislava, Ružinov, Nevädzová

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

414,999 € 5411 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 6-izbový dom s veľkým pozemkom a potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň záhon | 321 m²

PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – BRATISLAVA, MOKR

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

649,999 € 2025 €/m²

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

IBA U NÁS: 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 2,5-izbový byt, Záhradnícka, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 54 m²

Hľadáte štýlový 2,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v atraktívnej lokalite na skok do ce

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4815 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Úplne nový plne klimatizovaný 4 izbový byt v novostavbe, veľká 77m2 terasa, balkón 10m2, Bratislava II, Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 185 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom úplne nový klimatizovaný 4 izbový byt v novostavb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NIVY - 3i mezonet v nadstavbe, 100 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 100 m²

Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 3750 €/m²

Novostavba RETRO 3i s veľkou loggiou, parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte RETRO, Bratislava – Ružinov, Nevä

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Rezidencia Mierova - kvalitné skolaudované byty v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 97.84 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

496,725 € 5077 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Mierova - skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.37 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

466,125 € 4939 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.07 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,225 € 4882 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty priamo v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.6 m²

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5284 €/m²

Rezidencia Mierova - skolaudované byty , dostupné ihneď

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.32 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

363,875 € 5249 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 4 izb. kompletne zariadeného bytu v Bratislave - Ružinove, Haburská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Haburská | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa mestský život prirodzene prepája s oddychom – v srdci Ružinova, len pá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe ( 2x loggia ), Košická ulica - časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 44 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka na prenájom krásny 2-​izb. byt s dvoma loggiami v 12 ročnom

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 926 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske a obchodné priest

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Na prenájom obchodné priestory v budove SIKO.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 500 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou do 800m2 v budove SI

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)