1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²
Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové
129,900 € 2498 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t
255,000 € 4757 €/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²
GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite
2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli
Cena dohodou
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²
Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k
Info v RK
2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²
Info v RK
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²
Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame
350,000 € 4746 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád
598,000 € 3738 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²
9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je
9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J
11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Astrová | 54 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc
224,990 € 4166 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Klincová | 56 m²
HERRYS - Na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s internetom a TV v cene Realitná kancel
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.