Rodinný dom | Dolnohorská | 300 m²
Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom a krásnym výhľadom na Dolnohorskej ulici
249,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | M. Urbana | 290 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S POTENCIÁLOM PODNIKANIA Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú viete premeniť na
350,000 € 1207 €/m²
Rodinný dom | Potočná | 121 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo
449,000 € 3711 €/m²
Rodinný dom | 83.9 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj novostavbu 4izb. rodinného domu typu bungalov n
269,900 € 3217 €/m²
Rodinný dom | Slnečnicová | 346 m²
Predstavte si bývanie, kde sa ráno zobúdzate v tichu prírody a zároveň máte Košice na dosah. M
749,000 € 2165 €/m²
Rodinný dom | Krpec | 234 m²
Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Krpec, ktorá patrí pod obec Včelince, len 6
108,490 € 464 €/m²
Rodinný dom | Zvončeková | 104 m²
Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom sta
325,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 120 m²
Ponúkame na predaj kvalitnú tehlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu – bungalovu, situovanú
198,500 € 1654 €/m²
Rodinný dom | 167 m²
Na predaj: Dom v obci Horné Zahorany Lokalita: Horné Zahorany, 11km od mesta Rimavská Sobota,
71,100 € 426 €/m²
Rodinný dom | 119 m²
Dom s dušou – kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, veľkorysým pozemkom a
269,000 € 2261 €/m²
Rodinný dom | 98 m²
Dom, ktorý upúta na prvý pohľad – svojím vzhľadom pripomína anglický štýl s výraznou tehlovou f
360,000 € 3673 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predstavte si miesto, kde sa spája pokoj prírody s komfortom moderného života. Projekt REZIDENC
284,739 € 2190 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou cca 130 m², postaven
185,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | 146 m²
Realitná kancelária HQ Business exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 81 m²
Dom v Súdovciach na obrovskom pozemku 1272 metrov štvorcových Realitná kancelária HQ Business
49,999 € 617 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju
429,900 € 7165 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej horskej obci Mojtín
65,000 € 433 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę váš rodinný dom v Bratislave, časť Staré Mesto - Horsk
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²
Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál
379,900 € 2968 €/m²
Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²
Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa
618,000 € 4634 €/m²
Rodinný dom | 101.02 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového tehlového bungalovu v obľúbene
288,000 € 2851 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v stave holodomu v obci Plešivec, priamo pri hlavne
208,990 € 836 €/m²
Rodinný dom | 167 m²
GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý čaká na Vaše dokončenie. Hľadáte
92,990 € 557 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny pre tých, ktorí si chcú vyt
48,990 € 306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.