5-izb. rodinný viladom s výmerou 175 m2 | 442 m2 pozemok

Reality Žilina

Rodinný dom | 175 m²

Pripravili sme pre vás ponuku 5-izbovej vily s výmerou úžitkovej plochy 175 m2 vo výbornej loka

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Žilina

399,000 € 2280 €/m²

člen NARKS

RD s dvomi bytmi a predajňou | Bôrik | 708 m2

Reality Žilina

Rodinný dom | Bôrická cesta | 240 m²

Predaj rodinného domu na Bôrickej ceste vhodný na rekonštrukciu. Pozostáva z dvoch samostatných

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

399,000 € 1663 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4,5i rodinný dom - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rodinný dom | 130 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4,5 izbového rodinného domu na ulici Vet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Žilina

309,000 € 2377 €/m²

člen NARKS

Rezervovaný! Rodinný dom s veľkým pozemkom za cenu bytu 15km od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj zachovalý murovaný rodinný dom s hospodárskou časťou a krásnym rovinatým

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Žilina

165,000 € 1650 €/m²

Moderná novostavba 4 izbového bungalovu, 800 m2 - Budatínska Lehota, KNM

Reality Žilina

Rodinný dom | Bajzova | 110 m²

BÝVANIE NAD MESTOM: 4 exkluzívne novostavby s panoramatickým výhľadom - Domy bez kompromisov !

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Žilina

285,000 € 2591 €/m²

REZERVOVANÉ - Polyfunkčný rodinný dom s veľkou garážou a parkoviskom,555 m2 - Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | Škultétyho | 250 m²

Polyfunkčný rodinný dom s garážou a parkoviskom – Žilina, ul. Škultétyho Ponúkame na predaj ne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Žilina

310,000 € 1240 €/m²

Dražba rodinného domu v Žiline, k.ú. Trnové

Reality Žilina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkom o výmere 100 m2 v Žiline, časť Trnové.Rodinný dom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom Žilina – Závodie: nízke náklady, moderné technológie a veľký potenciál

Reality Žilina

Rodinný dom | Krížna | 320 m²

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom so sedlovou strechou, situovaný vo vyhľadávanej a pokoj

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žilina

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE!!! Zrekonštruovaný dvojgeneračný rodinný dom - Krásno nad Kysucou (Blažkov)

Reality Žilina

Rodinný dom | 165 m²

Piata Avenue EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj priestranný, zrekonštruovaný dvojgeneračný rodinný

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Komfortný, nadčasový rodinný dom – nízke náklady, top lokalita, skvelá cena. Ihneď k dispozícii!

Reality Žilina

Rodinný dom | 122.83 m²

Ponúkame na predaj dom v cene bytu, ktorý je nadčasový, nízkoenergetický a nachádza sa v obľúbe

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

269,000 € 2190 €/m²

Na predaj 3-izbový dom Žilina-Strážov na pozemku o celkovej výmere 532m2

Reality Žilina

Rodinný dom | 538 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový dom (stavbu po kolaudácii) v meste Žilina – Strážov na poze

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

260,000 € 483 €/m²

Predaj Rodinný dom Bôrik Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 270 m²

TU reality ponúka vo výhradnom zastúpení zriedkavú príležitosť na predaj. Rodinný dom vo vyhľad

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

499,000 € 1926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom v Trnovom len 4km od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | 130 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

321,000 € 3223 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANĚ - Novostavba 4KK v obci Lietavská Svinná-Babkov

Reality Žilina

Rodinný dom | 728 m²

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

295,000 € 405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V CENTRE ŽILINY , ZÁHRADA 415m2

Reality Žilina

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj dvoj-generačný rodinný dom v centre Žiliny , v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

**ZNÍŽENÁ CENA o 10000€ **INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - RD V ŠIRŠOM CENTRE ŽILINY, 97m2

Reality Žilina

Rodinný dom | 97 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

325,000 € 3454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný: Rodinný dom pri potoku

Reality Žilina

Rodinný dom | 684 m²

Rodinný dom v srdci Rajeckej doliny – pokoj, príroda a komfort na dosah mesta. Ponúkame na pre

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

299,000 € 437 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENIE!!! Na predaj starší rodinný dom v obci Gbeľany na slnečnom pozemku o výmere 836m2 so všetkými IS

Reality Žilina

Rodinný dom | 836 m²

ZNÍŽENIE!!! Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si vi

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

238,000 € 285 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Predaj dvojpodlažného 5 izb.rod.domu v obci Višňove - Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | Višňové | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Višňové. Plocha: úžitková 140m2, zastavaná 139m2,

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

265,000 € 1893 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie