Rodinný dom | Hálkova | 400 m²
Možná výmena za inú nehnuteľnosť / nehnuteľnosti. Ponúkam na predaj Rodinný dom na okraji Malej
699,900 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Rosinská cesta | 250 m²
Rodinný dom Rosina Skvelá ponuka! Možnosť vymeniť dom za byt + doplatok Ponúkame na predaj
336,000 € 1344 €/m²
Rodinný dom | V. Clementisa | 109.31 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop
320,000 € 2927 €/m²
Rodinný dom | J. Mrkvu | 64 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj starší murovaný rodinný dom so súpisným číslom o
70,000 € 1094 €/m²
Rodinný dom | Pod Sadom | 700 m²
DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný rodinný dom vrátane záhrady s bazénom a t
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
Dream reality Vám ponúka na predaj rodinný dom typu bungalov nachádzajúci sa v obci Mojš - Ž
200,000 € 1333 €/m²
Rodinný dom | Žilina | 270 m²
Directreal Dynamic - Directreal ponúka exkluzívne na predaj 4 až 5 izbový samostatný drevodom
Cena dohodou
Rodinný dom | 111 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Makov, nachádza sa na po
220,000 € 1982 €/m²
Rodinný dom | 102.28 m²
Na predaj skolaudovaná stavba v meste Žilina – Strážov Stavba je postavená na pozemku o výmere
259,000 € 2532 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
AnoReal: Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Žilina – Závodie
339,900 € 1895 €/m²
Rodinný dom | Partizánský Háj | 170 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom, ale zachovalom stave v jednej z najžiadan
93,500 € 550 €/m²
Rodinný dom | Rosinská | 122 m²
LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn
248,700 € 2039 €/m²
Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²
**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ
236,838 € 1812 €/m²
Rodinný dom | Žilinská Lehota | 200 m²
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU DOMU - 1.etapa HRUBÁ STAVBA. Ide o moderný poschodový rodinný do
220,725 € 1104 €/m²
Rodinný dom | 126.31 m²
PREČO PRÁVE TENTO DOM? 126,31 m² úžitkovej plochy + priestranná terasa 17,60 m² + vlastný pozem
246,900 € 1955 €/m²
Rodinný dom | Konská | 162 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA! PREČO PRÁVE TENTO DOM?
369,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
TOCA real – exkluzívne – predaj staršieho rodinného domu v obci Maršová - Rašov / okres Bytča.
88,500 € 88500 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by
139,900 € 1399 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
TOCA real – ZNÍŽENÁ CENA 04/2026 - exkluzívne – ponúkame na predaj starší rodinný domu v obci H
65,000 € 65000 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
TOCA real - exkluzívne ponúkame na predaj dva 4-izbové dvojpodlažné byty/domy v rámci projektu
219,000 € 1991 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci
305,000 € 2629 €/m²
Rodinný dom | Lokalita - Bytča / Hliník nad Váhom | 124 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - predaj novostavby veľkého 4izbového rodinného domu s integro
165,000 € 1331 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TOCA real – exkluzívne – predaj staršieho rodinného domu v Bytči – Hliníku nad Váhom. Dom je v
195,000 € 1219 €/m²
Rodinný dom | 64.44 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s pozemkom 452m2 v Bytči – Hliník nad Váhom. Ponúkame výst
155,000 € 2405 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.