TARGETreal | Na predaj Chalupa pod Vežou, Horný Turček, okres Turč. Teplice

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²

CHALUPA POD VEŽOU – POKOJ V SRDCI CHALUPÁRSKEJ DEDINY Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas a mô

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Turček

112,000 € 1333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOHODA / RODINNÝ DOM / HORNÝ TURČEK / pozemok 722 m2 / TICHÁ LOKALITA

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, rodinný dom, HORNÝ TURČEK, okres Turčianske Teplice.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turček

89,000 € 978 €/m²

Dom v Turčeku s potenciálom na podnikanie – Kremnické vrchy

Reality Turček

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame pokoj, priestor a prírodu, možnosť sebarealizácie a zároveň plnohodnotné bývanie. *N

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turček

139,000 € 695 €/m²

ZNALECKÝ POSUDOK = 114.000€ - RODINNÝ DOM V HORNOM TURČEKU S ROVINATÝM POZEMKOM

Reality Turček

Rodinný dom | 200 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Turček, v časti Horný

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turček

95,000 € 475 €/m²

REZERVOVANÉ- Rodinný dom v krásnom prostredí Turca

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v krásnej prírode v obci Turček. Dom sa nachádza na rovinato

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Turček

95,000 € 679 €/m²

REZERVOVANÉ !!! PREDAJ rodinného domu - Horný Turček, okres Turčianske Teplice

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária REALITY Fair ponúka na predaj útulný rodinný dom v obci Horný Turček okres

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Turček

59,000 € 393 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie