FRANK ZICHER – predávame samostatný rodinný dom so záhradou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková | 105 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

425,000 € 4048 €/m²

REZERVOVANÉ | PORUBSKY realitná kancelária

Reality Stupava

Rodinný dom | Zadná | 105.93 m²

Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Stupava

329,900 € 3114 €/m²

Ponúkame na starší 3 - izbový rodinný dom v Stupave !!!

Reality Stupava

Rodinný dom | Wolkerova | 84.66 m²

Predaj: Tichá oáza v Stupave - starší 3-izbový rodinný dom s potenciálom Lokalita: Stupava, T

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Stupava

285,000 € 3366 €/m²

PREDAJ| Exkluzívna 5i vila s vyhrievaným bazénom a dizajnovou záhradou

Reality Stupava

Rodinný dom | Nová | 350 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj luxusnú 5izbovú vilu s úžitkovou plochou 350 m2, nachádzajúcu

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Stupava

Info v RK

NA PREDAJ podpivničený rodinný dom v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Kvetná | 490.8 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 5 izbový podpivničený rodinný dom na ulici Kvetná,

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Stupava

Info v RK

Predaj kompletne prerobeného RD na Železničnej ulici

Reality Stupava

Rodinný dom | Železničná | 206 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Stupava

469,000 € 2277 €/m²

Dizajnový 5-izbový dom v Píniovej Aleji

Reality Stupava

Rodinný dom | Štúrova | 215 m²

Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (Plavecký Š

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Stupava

790,000 € 3674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARTNÝ a MODERNÝ 188 m2, 5-izbový DOM

Reality Stupava

Rodinný dom | Fándlyho | 188 m²

DOHODA MOŽNÁ - Hľadáte komfortné rodinné bývanie bez kompromisov? Tento samostatne stojaci 5-iz

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

582,000 € 3096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23088)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie