Rodinný dom | 102.74 m²
Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | 102.74 m²
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | Drienov | 99 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Bungalov sa nachád
298,000 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Mirkovce | 74 m²
Ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád
185,000 € 2160 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
PONÚKAME NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V PROJEKTE IBV VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ – ZA ZÁHUMNÍM, LEN 3 KM
219,000 € 2920 €/m²
Rodinný dom | Drienov | 99 m²
298,000 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Ľubotice | 102.74 m²
299,000 € 2910 €/m²
Rodinný dom | 124.95 m²
345,000 € 2761 €/m²
Rodinný dom | 124 m²
TU Reality ponúka tento plne vybavený rodinný dom Prešov Kendice. Nachádza sa v dvojdome, kolau
247,000 € 1992 €/m²
Rodinný dom | Kláštorná | 134 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Rodinné domy MONASTERY, Prešov - mestská časť Nižná Šebastová, ul. Kláš
450,000 € 3358 €/m²
Rodinný dom | 157 m²
Luxusný 4 izbový ideálne riešený dom. Typ : prízemný dom Lokalita: Ľubotice, Prešov Výmera: Ro
420,000 € 2675 €/m²
Rodinný dom | Ľubotice | 100 m²
4 izbová novostavba · Lokalita: Ľubotice, Stav: RD1 – výmera pozemku 440 m2 k domu prináleží t
319,000 € 2590 €/m²
Rodinný dom | 99 m²
Predám luxusný 4 izbový ideálne riešený dom. PZ - 313 m2 RD - 99 m2 Dom dokončený na kľúč. Vyk
347,000 € 3505 €/m²
Rodinný dom | Domašská | 101 m²
Z - 313 m2 RD - 101 m2 Rodinný dom je kompletné dokončený na kľúč, už len sa nasťahovať... Vy
349,000 € 3455 €/m²
Rodinný dom | 126 m²
Rodinný dom – 5 min od Prešova, tichá lokalita, krásny výhľad Na predaj moderný, energeticky ú
265,000 € 2103 €/m²
Rodinný dom | 146.71 m²
Hľadáte domov, ktorý vám bude zarábať? Vymeňte mestský byt za energetickú nezávislosť a súkromi
368,000 € 2508 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 3.podlažný, polyfunkčný dom - novostavba, ktorý sa nachá
1,250,000 € 2083 €/m²
Rodinný dom | Dúbravská | 120 m²
🏠 EXKLUZÍVNE: Kompletne zariadená novostavba s fotovoltikou a nízkymi nákladmi – Prešov Ponúk
375,500 € 3129 €/m²
Rodinný dom | k surdoku | 312 m²
PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV Vám ponúka na predaj, krásny, novopostavený rod
335,000 € 1074 €/m²
Rodinný dom | 101.4 m²
BENARD REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu veľmi pekného rodinného domu nachádzajúceho sa v
169,990 € 1676 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 101.4 m²
169,990 € 1676 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 118.4 m²
MYRA. ponúka na predaj moderný 4-izbový bungalov v príprave výstavby, ktorý vznikne v žiadanej
Cena dohodou
Rodinný dom | 160 m²
???? MIESTO, KDE SA RÁNO NEBUDÍŠ BUDÍKOM, ALE TICHO POD LESOM. ???? NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový
420,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 433 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne exkluzívnu 3-podlažnú vilu s celkovou výmerou 990 m², ktorá patrí
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.