Zariadený 4-izbový rodinný dom Rovinka – Okružná, pozemok, parkovanie, pripravený na bývanie, pokojná lokalita

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 138 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,990 € 2536 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Zariadená 4-izbová novostavba s krbom a zimnou záhradou, tichá slepá ulica, 15 min od BA

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Jarná | 116 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

384,990 € 3319 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, predaj, 4i, Dizajnového RD/Bungalov, Fialková, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Fialková | 164.71 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

569,990 € 3461 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rod. domu, 650 m2 pozemok, Royova, Kramáre, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 556.62 m²

Odporúčame pozrieť si video ktoré Vám priblíži, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Realitná kancelá

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj staršieho rodinného domu vo Svrčinovci

Reality Svrčinovec

Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²

Okres: Čadca Obec: Svrčinovec – Zatky, Rozloha pozemku: 269 m2, Cena: 32.000 € Uvedený rod

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Svrčinovec

32,000 € 533 €/m²

Jedinečná príležitosť!!! Dom na predaj v Humennom.

Reality Humenné

Rodinný dom | Čulenova | 1,100 m²

🏡 VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – RODINNÝ DOM LEN 5 MINÚT OD CENTRA Ponúkame Vám na predaj rodinný dom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Humenné

159,000 € 145 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Rokytove pri Humennom.

Reality Rokytov pri Humennom

Rodinný dom | Rokytov | 200 m²

🏡 KÚZELNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – ROKYTOV PRI HUMENNOM Predstavte si miesto, kde máte

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rokytov pri Humennom

49,000 € 245 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu v Čadci - Milošovej

Reality Čadca

Rodinný dom | Milošová | 130 m²

Mesto: Čadca – Milošová, Rozloha pozemku: 1326 m2, Cena: 159.000 €, Uvedený rodinný dom

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Čadca

159,000 € 1426 €/m²

Predaj zrekonštruovanej chalupy v Oščadnici

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²

Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Oščadnica

149,000 € 931 €/m²

Dražba rodinného domu v obci Lazy Pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je stavba RD so s.č. 744 postavená v lokalite Tisové patriaca ku katastrálnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

70,100 €

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu v Trávnici

Reality Trávnica

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

Okres: Nové Zámky, Obec: Trávnica, Rozloha pozemku: 1425 m2, Cena: 256.800 €, Uvedený rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Trávnica

256,800 € 1284 €/m²

Predaj priestranného 4 izbového rodinného domu s bazénom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jalovcova | 205 m²

Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Diakovciach

Reality Diakovce

Rodinný dom | - | 914 m²

SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Diakovce

135,000 € 148 €/m²

Novinka
Novinka

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Križovatka | 312 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť — evanjelickú faru v malebnej obci Kráľovce

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 481 €/m²

Rovinka - onedlho skolaudovaná novostavba na skok do mesta

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

Santa Barbara real, Vám ponúka na predaj 4izbový rodinný dom ktorý je súčasťou dvojdomu v moder

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2641 €/m²

PREDANÝ - 5i RD so záhradkou, bazénom a klimatizáciou vo vyhľadávanej časti Bernolákova, Lipová ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 119 m²

UPHILL INVESTMENST exkluzívne ponúka nadštandardný, moderný 5 izbový rodinný dom v tichej radov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

339,000 € 2849 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, okres Martin, 770 m2 pozemok.

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | D. Kužela | 769 m²

Na predaj ponpkame priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

239,900 € 312 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 163 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba RD s modernými technológiami

Reality Šamorín

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa na novej ul

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

237,000 € 2301 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lok

Rodinný dom | 101 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lok

75,000 € 743 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

298,000 € 1419 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - DRIENOVO

Reality Drienovo

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne podpivničený dvojizbový rodinný dom v pôvodnom stave. Rodinný

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Drienovo

65,000 € 793 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23126)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie