Rodinná rezidencia s parkovou úpravou záhrady na veľkorysom pozemku s bazénom , Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc Utca 2

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť aj pre dve generácie, alebo hosťovský dom. 12 ročná m

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojgeneračný RD na predaj ● 5 izieb ● okrajová časť obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Veľká Ida | 111 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti obce Veľká ida

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

189,999 € 1712 €/m²

PREDAJ, INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM, RODINNÝ DOM – 3 BYTOVÉ JEDNOTKY POD JEDNOU STRECHOU, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec | 112 m²

Hneď na úvod jasne a bez nejasností: Nejde o predaj samostatných bytov. Predmetom predaja je ce

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

199,990 € 1786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom s investičným potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Žarnovická Huta | 70 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ nehnuteľnosti: rodinný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

69,900 € 999 €/m²

Rodinný dom s investičným potenciálom, 507 m² pozemok, Ružinov – Prievoz (Farebná ulica)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 246 m²

Dom v tichej lokalite Ružinova s veľkým pozemkom, vhodný na rekonštrukciu alebo investičné využ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Moderný 4-izbový bungalov na predaj – Dlhé Klčovo

Reality Dlhé Klčovo

Rodinný dom | 123 m²

Hľadáte pokojné bývanie v novostavbe s nadštandardným pozemkom a moderným dizajnom? Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dlhé Klčovo

227,000 € 1846 €/m²

Na PREDAJ priestranný 6-izbový dom v exkluzívnej prvej línii na Slnečných jazerách – JUH

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 277 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný dom na trvalé bývanie, v exkluzívnej prvej línii na Slne

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený klimatizovaný rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCIÍ s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

229,900 € 2705 €/m²

Ponúkam Vám novostavbu 4i domu s garážou pri Košiciach

Reality Bretejovce

Rodinný dom | Bretejovce | 139.89 m²

Ponúkam Vám na predaj novostavbu 4i rodinného domu s garážou v blízkosti Košíc. ZÁKLADNE ÚDAJ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bretejovce

299,990 € 2144 €/m²

Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

99,000 € 446 €/m²

Na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 242 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom je priestranný a nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

549,990 € 2273 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj krásny vidiecky 5-izbový rodinný dom s bazénom so slanou vodou, 586 m2, Borský Mikuláš, okres Senica

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 232 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec na Záhorí Borský Mikuláš, Zemanská ulica * veľkosť pozemku: 58

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

245,000 € 1056 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 176 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie. Dom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Galanta

454,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s 2 garážami na predaj, Opiná, Košice - okolie

Reality Opiná

Rodinný dom | Opiná | 234 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený 4 izbový rodinný dom s 2 garážami v obci Opiná.

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Opiná

130,000 € 556 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu

Reality Sereď

Rodinný dom | Šulekovská | 308.19 m²

Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Sereď *

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

149,900 € 486 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Matejovce | 100 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poprad

195,000 € 1950 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica, okres Kežmarok

Reality Holumnica

Rodinný dom | Holumnica | 107 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holumnica

97,000 € 907 €/m²

Exkluzívna ponuka - na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havrania Dolina, okres Spišská Nová Ves

Reality Mlynky

Rodinný dom | Havrania Dolina | 142 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havra

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mlynky

120,000 € 845 €/m²

Exkluzívna ponuka : Rodinný dom v meste Medzilaborce časť Vydraň okr. Medzilaborce

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Vydraň | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj plne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v pokojnej časti mesta pre mil

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

85,000 € 958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, predaj, po rekonštrukcii, v blízkosti kaštieľa, Betliar

Reality Betliar

Rodinný dom | Betliar | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom gazdovského typu v obci Betliar vzdialenej 6 km od

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Betliar

54,990 € 367 €/m²

Predaj domu v obci Kéked, hneď za slovenskými hranicami

Reality Kéked

Rodinný dom | Maďarsko | Kéked

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe 554 m2, v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kéked

49,990 € 588 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Andreja Sládkoviča | 265 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta B

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

380,000 € 1506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Novostavby rodinných domov v radovej výstavbe – Ladzany (okres Krupina)

Reality Ladzany

Rodinný dom | Ladzany | 149 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné dva rodinné domy (dom č. 6 a dom č. 9) v novovybudovanej radove

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ladzany

139,900 € 939 €/m²

Na predaj rodinný dom s garážou, pozemok 817 m2, Hornoulická ulica, Bojnice

Reality Bojnice

Rodinný dom | Hornoulická | 165 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bojnice, pôvodný stav * veľkosť pozemku: 817 m2 * zastavaná plocha

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bojnice

289,800 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie