Rodinný dom | Pod Sordokom | 109 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj modernú 3-izbovú dvojpodlažnú novostavb
339,000 € 3110 €/m²
Rodinný dom | Radatice | 80 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj menší rodinný dom v obci Radatice,
210,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Pod Sordokom | 126 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 3 izbovú poschodovú novostavbu rodi
409,000 € 3246 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 105 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Janovík | 90 m²
Exkluzívna ponuka! Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti predstavuje na predaj nízkonákladovú
247,000 € 2744 €/m²
Rodinný dom | Lopúchov | 150 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj väčší rodinný dom nachádzajúci sa v
94,000 € 627 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
VIDEO: https://youtu.be/03HSOE4FzmE Ponúkame na predaj rodinný dom dvojpodlažný v tichej lokali
144,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 275 m²
VIDEO link: https://youtu.be/UmkS9EwQvTw Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom v obci Sľaža
98,000 € 356 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom na Žikave. Dom po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie al
69,990 € 467 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 495 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hosťovce okr . Zlaté Moravce. Prečo si vybrať obec Hosťov
158,000 € 319 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
REZERVÁCIU PRI KÚPE NEHNUTEĽNOSTI NA HYPOTÉKU ROBÍME BEZ REZERVAČNEJ ZÁLOHY PRE KUPUJÚCEHO Ponú
122,000 € 1017 €/m²
Rodinný dom | nezadaná | 283 m²
VIDEO: link https://youtu.be/mZnTIi26Xrw Ponúkame na predaj rodinný dom a pozemok blízko cen
174,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | Samuela Timona | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej uličke, situovaný na pozemku o výmere 715 m², nachádza
280,000 € 1867 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom s pekným pozemkom, ktorý sa nachádza v obci Zákopčie v
234,000 € 1219 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového radového rodinného domu v obci Stará Bystrica. Radový
229,000 € 2160 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbová rekreačný dom Úžitková plocha: 142 m2 Zastavaná plocha: 7
220,000 € 1549 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 242 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie? Tento priestranný rodinný dom v pokojn
249,900 € 1033 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbová rekreačný dom Úžitková plocha: 142 m2 Zastavaná plocha:
220,000 € 1549 €/m²
Rodinný dom | Nad Ostrovom | 545 m²
Táto jedinečná vila stojí za vašu pozornosť, a radi vám sprostredkujeme aj jej osobnú obhliadku
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o
289,990 € 2417 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²
Pozrite si viac vo videu na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=Gxsj7UYZ0fY Realitná
210,000 € 1980 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný domu z roku 1975 , ktorý sa nachádza len 1 km od Liptovs
Info v RK
Rodinný dom | Prosiek | 65 m²
K dispozícii sú ešte 3 byty... Poznáte to ...mohol som, mal som, váhal som, nekúpil som... kúpi
199,000 € 3215 €/m²
Rodinný dom | 141 m²
Na predaj SKOLAUDOVANÁ novostavba rodinného domu – bungalovu, nachádzajúca sa na pozemku o výme
225,000 € 1596 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.