Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: 2 izb. byt, novostavba, klimatizácia, parkovacie miesto, pivnica , Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásny, úplne nový a moderne kompletne zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

665 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM : 6 izbový RD, garáž, pozemok 717 m2, Chorvátsky Grob, Monarská Alej.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Nevyplnená | 260 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom moderný 6-izbový rodinný dom s garážou a upraven

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

SRG | Moderný byt s veľkým balkónom a parkingom v STAR RESIDENCE

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká | 60 m²

Moderný 2-izb. byt v nedávno skolaudovanej novostavbe Star Residence v skvele vybavenej lokalit

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SRG | Práve dokončená rekonštrukcia 2026 - buďte 1. nájomcom

Reality Nové Zámky

Garsónka | Nábrežná | 20 m²

Nasťahujte sa do nového, ešte po KOMPLET rekonštrukcii neobývaného bytu a staňte sa jeho PRVÝM

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SRG | Buďte 1. nájomcom - veľká garsónka po čerstvej rek. | B. Němcovej

Reality Nové Zámky

Garsónka | Boženy Němcovej | 25 m²

AKTUÁLNE. Byt je práve v rekonštrukcii. K dispozícii bude cca od 30.05.2026. Bývajte blízko c

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt po rekonštrukcii s klimatizáciou v srdci Starého Mesta – Záhrebská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 66 m²

Ponúkame na prenájom veľký a elegantne zrekonštruovaný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3ibyt s klimatiziáciou,veľkým balkónom a parkovaním

Reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

NA PRENÁJOM – EXKLUZÍVNE BÝVANIE NA ZOBORE Priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou, veľkým ba

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TREEF | 2‑izbový byt v Trnave – ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | 45 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie s príslušenstvom, Borekova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Borekova | 50 m²

Borekova ulica (PB, BA II.) - prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove, samo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

5 Izbový byt v rodinnom dome na Dankovského ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Dankovského | 214 m²

Dankovského ulica (Staré Mesto, BA I.) – dvojpodlažný zariadený /čiastočne zariadený 5 izbový b

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru v centre mesta Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Cintorínska | 182.41 m²

Obchodný priestor Cintorínska ulica (Staré Mesto, BA I.) obchodný priestor o výmere 182,41 m2 s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelárske priestory na Palárikovej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palárikova | 83 m²

Palárikova ulica (Staré Mesto, BA I.) – prenájom čiastočne zariadených kancelárií v tehlovej po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Garáž na Wolkrovej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Wolkrova | 13 m²

Wolkrova ulica (Petržalka, BA V.) – prenájom uzamykateľnej garáže v gar. objekte, v garáži elek

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

160 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom administratívnej budovy, Borekova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Administratívny objekt | Borekova | 241 m²

Borekova ulica (PB, BA II.) - prenájom samostatného administratívneho objektu vo výmere 241 m2

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

3 Izbový byt na ulici Jozefa Krónera na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jozefa Kronera | 125 m²

Ulica J. Krónera (Staré Mesto, BA I.) - na prenájom priestranný 3 izbový čiastočne zariadený b

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 Izbový byt na Ventúrskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ventúrska | 72 m²

Ventúrska ulica (Staré Mesto, BA I.) - veľkometážny 1 izbový byt v polyfunkčnom objekte na peše

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Drevenica v obci Legnava na prenájom

Reality Legnava

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Zrekonštruovaná drevenica a apartmánová prístavba na dlhodobý prenájom v tichej pohraničnej ded

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Chaty a chalupy na prenájom Legnava

960 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

4 Izbový byt na Čaklovskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Čaklovská | 96 m²

Čaklovská ulica (Ružinov, BA II.) –prenájom čiastočne zariadeného 4 izbového bytu v staršej n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom na Popovovej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Popovova | 450 m²

RD Popovova ulica (Dúbravka, BA IV.) – na prenájom nezariadený tehlový, klimatizovaný 7 izbový

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Domy na prenájom Bratislava-Dúbravka

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 5 izbového bytu, Dankovského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dankovského | 214 m²

Dankovského ulica (Staré Mesto, BA I.) – dvojpodlažný zariadený /čiastočne zariadený 5 izbový

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory na Župnom námestí na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

Župné námestie (Staré Mesto, BA I.) - prenájom podkrovných priestorov na 4.poschodí budovy, kto

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory na Panenskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 55.8 m²

Panenská ulica (Staré Mesto, BA I.) - prenájom kancelárskeho priestoru s výmerou 55,8 m2 v pol

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelarske priestory na Ventúrskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Ventúrska | 72 m²

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23030)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie