Skladový priestor 66 m2 na poschodí

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Južná trieda | 66 m²

Na prenájomskladový priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor o výmere 66 m2 sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

výrobno-skladové haly s výborným prístupom na diaľnicu

Reality Dolná Streda

Objekt pre obchod | - | 650 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v Dolnej Strede (55km od BA), vhodné ako skladový, vý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Dolná Streda

2,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom 1. izbový byt v Seredi REZERVOVANÉ

Reality Sereď

1 izbový byt | Jesenského | 40 m²

REZERVOVANÉ. Prenajmeme veľký moderný 1 izb. byt na Jesenského ul. v Seredi. Po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Sereď

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestory v Seredi na prenájom

Reality Sereď

Kancelárie, administratívne priestory | Jesnského | 45 m²

Na prenájom podnikateľský priestor v Seredi, na Jesenského ul. Rozloha objektu 45m2 - pozostáv

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Sereď

400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Multifunkčný priestor na prenájom – 475 m², Bojnická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 475 m²

Ponúkame na prenájom samostatný administratívny celok o výmere 475 m², nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

BEZ PROVÍZIE: Krásne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryska | 65 m²

NOVINKA NA TRHU 🏡 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ul., Vrakuňa (Bratislava)

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 72 m²

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rudroffova | 72.31 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 72,31 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENAJATÉ: Garsónka s loggiou + pivnica, čaká na nového nájomníka, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Šustekova | 29 m²

NOVINKA: Máme pre Vás zaujímavú ponuku. Realitná kancelária EPIC HOME ponúka na prenájom voľnú

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodné priestory s možnosťou dokončenia podľa predstáv nájomcu

Reality Trnava

Obchodné priestory | Limbová | 114 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodné / administratívne priestory uprostre

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

342 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 36 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 36 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

381 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelária v administratívnej časti Hotela SAFFRON na prenájom - 29,8 m2, Radlinského ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 29.85 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 29,85 m2 na Radlinského ul. Kancelária je situovan

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

367 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s voliteľnou dispozíciou a skladom na prenájom - od 150 m2, Elektrárenská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na 3., 4. a 5. podlaží, v novost

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 50 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 50 m2 s možnosť

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom - 15 m2, 36 m2, 66 m2, Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 3 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reprezentatívny administratívny priestor na prenájom - 360 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý, reprezentatívny administratívny celok s výmerou 360 m² nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmem 60m2 kancelárske priestory pri R1 v Nitre.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Levická. Plocha: úžitková 60m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Obchodné priestory so zvýhodneným nájomným na prenájom - od 90 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory so zvýhodneným nájomným vo výmerách od 90 m2 v Dome

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1.36 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom novozrekunštruovaná klimatizovaná kancelária v centre mesta Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 42 m²

Kancelária 42 m2 Klimatizácia Centrum mesta Možnosť parkovania Internet Kuchynka Oddelené WC S

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Vykurované skladové priestory na prenájom - od 405 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 405 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové skladové priestory o výmere 405 m2 s možnosťou rozšírenia až na 1

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Malé kladové boxy na prenájom - od 1,5 m3 do 27 m3, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 2 m²

Ponúkame na prenájom skladovacie boxy v rôznych veľkostiach od 1,56 m3 do 26,87 m3 v skladovom

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

25 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory pri OC Vivo na prenájom - od 12 m2, Pluhová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v 3 poschodovej budove na Pluhovej ulici v blízkosti OC Viv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Klimatizovaná kancelária na prenájom - 39,42 m2, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor vo výmere 39,42 m2 na Slovnaftskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Menšie skladové priestory na prenájom - od 2 m2 do 52 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 2 m²

Ponúkame na prenájom skladovacie boxy v rôznych veľkostiach od 2 m2 do 54 m2 v skladovom areáli

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

40 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.033 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,033 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23000)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie