Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Exkluzívne PNORF – 4x novostavba 4i RD s terasou, pozemok 255 m2, tep. čerpadlo, IBV Sever - Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | Sever | 97.35 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj štyri 4-izbové rodinné holodomy s teras

Publikované: 05.12.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Madunice

175,000 € 1798 €/m²

PNORF – novostavba 4i RD 120 m2, pozemok 510 m2, tep. čerpadlo, IBV Sever - Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 120 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 4-izbový rodinný holodom, na pozemku s

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Madunice

245,000 € 2042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PNORF – 4i + kk rod. dom, 2x garáž, veľká záhrada, ul. Ľ. Štúra v Maduniach

Reality Madunice

Rodinný dom | Ľudovíta Štúra | 250 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, samostatne s

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Madunice

159,000 € 636 €/m²

PNORF – 4x novostavba 4i RD s terasou, pozemok 255 m2, tep. čerpadlo, IBV Sever - Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | Sever | 97.35 m²

Publikované: 05.12.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Madunice

175,000 € 1798 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Madunice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Priestranný rodinný dom v centre obce Madunice TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Komfortné bývanie s ve

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Madunice

165,000 € 688 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Madunice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Madunice

155,000 € 646 €/m²

Na predaj 2 izbový Rodinný dom s garážou v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | Mlynárska | 82 m²

Na predaj 2 izbový Rodinný dom s garážou v Maduniciach Adresa: Mlynárska 288/27, 922 42 Madun

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Madunice

109,500 € 1335 €/m²

Nadštandardný 5 izbový rodinný dom s bazénom v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 299 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka nadštandardný rodinný dom z r. 2006 s bazénom a okrasnou záhrado

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Madunice

379,000 € 1268 €/m²

REZERVOVANÉ - dokončená 4i novostavba, tep. čerpadlo, terasa, parkovanie, Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | 97 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v Maduniciach na pozemku o rozlohe 280m2 v novej lokali

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Madunice

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | Jána Hollého | 60 m²

Na predaj 2 - izbový rodinný dom v Maduniciach, ku ktorému prináleží pozemok o výmere 921 m2.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Madunice

129,900 € 2165 €/m²

4 iz Novostavba ( 510 m2 ), tepel.čerpadlo RD Madunice - Rezervované

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 125 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného samostatne stojaceho 4i rodinného domu v no

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Madunice

244,900 € 1959 €/m²

Dom v Maduniciach s veľkým pozemkom a rekonštrukciou – príležitosť, aká sa neobjavuje často

Reality Madunice

Rodinný dom | 60 m²

Hľadáte pokojné bývanie s priestranným pozemkom v obľúbenej obci, no zároveň chcete mať blízko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Madunice

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: Predaj zrekonštruovaného rodinného domu so zimnou záhradou a letnou kuchyňou v obci Madunice!

Reality Madunice

Rodinný dom | Veľká Ulička | 250 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 5 izbový rodinný dom s pr

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Madunice

229,990 € 920 €/m²

Na predaj veľký rodinný dom so záhradou 12 árov, Madunice.

Reality Madunice

Rodinný dom | nemá | 1,200 m²

Na predaj veľký rodinný dom, Madunice. Dom má 2 poschodia a pivnicu pod celým domom. Dvor a veľ

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Madunice

180,000 € 150 €/m²

Pinky Real - Pohodlné bývanie v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | Jána Hollého | 86 m²

Hľadáte tiché bývanie v blízkosti Piešťan? Tento útulný domček v obci Madunice je pripravený na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Madunice

126,800 € 1474 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Upresniť hľadanie