HALO reality - Predaj, rodinný dom Majere - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Majere

Rodinný dom | 315 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Horoba, kontakt: 0905 149 617, nehnuteľnosť s ID: KK-712

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Majere

299,000 € 949 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavské Janovce, Močiar - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | Močiar | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Rimavské Janovce

260,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár -TOP cena, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71133

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poltár

69,999 € 959 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Sirk, Železník - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Sirk

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sirk

45,000 € 450 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Hrádok, Dovalovo, Dohoda možná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

214,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Senica, CENTRUM - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senica

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 3125 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 883m2 záhrady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

49,900 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bodza - NOVOSTAVBA

Reality Bodza

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bodza

185,000 € 1729 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Oslany, Mlynská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Oslany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Oslany

95,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Petrovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Petrovce

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Petrovce

36,000 €

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Handlová

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kozárovce

Reality Kozárovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kozárovce

135,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bardoňovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bardoňovo

3 izbový byt | 71 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bardoňovo

49,900 € 703 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Podbrezová, Štiavnička - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podbrezová

3 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Fiasky, kontakt: 0917 067 660, nehnuteľnosť s ID: BR-

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

104,950 € 1312 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Stará Turá, rekreačná oblasť Dubník 2

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: NM-7

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,000 € 1129 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Gbely, Adamov

Reality Gbely

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Záhorský, kontakt: 0952 396 558, nehnuteľnosť s ID: SI

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gbely

47,000 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1073 m2 Pribylina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 1,073 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, záhradná chata Šaľa - NOVOSTAVBA

Reality Šaľa

Záhradná chatka | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaľa

68,000 € 1360 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt + polizba Sereď, ul. D.Štúra

Reality Sereď

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: GA-72

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 € 1920 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 278 m2 Trnava, Kopánka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 278 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Hovanec, kontakt: 0907 697 612, nehnuteľnosť s I

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

179,000 € 644 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom s priestranným pozemkom Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: KN-7

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nesvady

129,000 € 1290 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 7430 m2 Oslany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Oslany

Pozemok pre rodinné domy | 7,430 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Oslany

20 €/m2 20 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Chorvátsky Grob, Jastrabia - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 124 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

409,000 € 3298 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Bratislava Staré Mesto, Bottova - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

297,500 € 8500 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie