HOUSE & WEBER I ESTERHÁZYHO, 6i RD, 252 m2, NOVOSTAVBA,
 601 m2 pozemok, DVOJGARÁŽ, TOP lokalita, 50m2 TERASA

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Jánosa Esterházyho | 252.3 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nádherne presvetlený 6-izbový rodinný dom z dieľne re

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

434,900 € 1724 €/m²

7 izbový rodinný dom na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 350 m²

Realitná kancelária emme reality z poverenia majiteľa ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom v D

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

370,000 € 1057 €/m²

4 izbový, poschodový rodinný dom na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Kúpeľná | 210 m²

Moja najnovšia ponuka je 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede. Lokalita: Dom sa nachádza na

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

234,000 € 1114 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie