Rodinný dom | 181 m²
Moderný maklér vám ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej obci Macov, ktorý disponuje bazénom,
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 280 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Zlaté Klasy, s možn
259,000 € 925 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 94 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, no s polovičnými mesačnými nákladmi? Tent
159,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 124 m²
Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep
182,000 € 1468 €/m²
Rodinný dom | 201.9 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek
199,900 € 990 €/m²
Rodinný dom | Nová osada | 120 m²
Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre
168,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 2,5 -izbový rodinný dom s garážami pre 2 autá a pek
185,000 € 2056 €/m²
Rodinný dom | 155 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy.
249,000 € 1710 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 214 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dv
370,000 € 1729 €/m²
Rodinný dom | Malotejedská | 120 m²
Realitná kancelária, DomovReal s.r.o., ponúka na predaj starší rodinný dom v meste Dunajská St
223,420 € 1862 €/m²
Rodinný dom | Ulica László Amadea | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Dunajskej Strede na ulici Lászlóa Amadeho •
219,000 € 2055 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v obľúbenej
93,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | Železnicná | 334 m²
V prestížnej lokalite centra Dunajskej Stredy ponúkame na predaj výnimočný, nadčasový poschodov
299,000 € 895 €/m²
Rodinný dom | Kračanská cesta | 210 m²
Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom v obci Trstená na Ostrove. Na pozemku sa
149,900 € 714 €/m²
Rodinný dom | Malotejedská | 250 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový poschodový rodinný dom s priestormi na podnikanie, s dvojgarážou, p
349,990 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026
270,000 € 2039 €/m²
Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²
Ponúkame na prenájom 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/20
1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Horné Mýto | 70 m²
STARS REALITY ponúka Developerský projekt Horné mýto, kde sa nachádzajú rodinné domy – novostav
189,000 € 2700 €/m²
Rodinný dom | radpokatelek | 452 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám prináša do ponuky priestranný rodinný dom s obrovským poten
275,000 € 608 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská cesta | 132 m²
AR CORAZON ponúka na predaj moderný 4 izbový samostatný, tehlový bungalov s garážou, celková úž
289,900 € 2196 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 125 m²
Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 17 rokov na trhu ponúka na predaj Veľký 4
340,000 € 2704 €/m²
Rodinný dom | 104.82 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v Dunajskej Strede. Plocha: úžitková
340,000 € 3244 €/m²
Rodinný dom | Sentianska | 94 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA – IBA U NÁS! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na
227,000 € 2415 €/m²
Rodinný dom | Jastrabie Kračany | 105 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom – novostavbu v
339,000 € 3229 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.