RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie