Investičná príležitosť v Záhorskej Bystrici – dvojdom 220 m² pripravený na prenájom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Československých tankistov | 220 m²

Resido Concept Vám ponúka investičný dvojdom v centre Záhorskej Bystrice s vysokým výnosom a m

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

439,000 € 1995 €/m²

Výnimočná vila ZÁHORSKÉ SADY s bazénom, pozemok 1157 m2.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bystrické sady | 398 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom výnimočnej nehnuteľnosti v obľúbenej

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,490,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v štandarde, 430 m2 pozemok, Záhorská Bystrica

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 4 izbový dom ktorý je súčasťou dvojdom

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,999 € 3 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom v štandarde, ViladomyZáhorská_Kerepušky, Záhorská Bystrica

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4.izbový jednopodlažný rodinný dom v úplne

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,900 € 3030 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej By

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3139 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinná vila s hosťovským domom - Záhorské Sady, pozemok 1600 m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Čerešňový sad | 370 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu modernej 4-izbovej rodinnej vily s hosťo

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj domu 105 m², pozemek 700 m²

Predám svoj krásny 4-izbový dom postavený z kvalitnej tehly v osobnom vlastníctve. V nehnuteľno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

639,000 € 6086 €/m²

Moderná jednopodlažná nehnuteľnosť pre celoročné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalú symbiózu pokoja prírody a dostupnosti mestského života, má

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

249,000 € 3411 €/m²

Rodinný dom s priestranným pozemkom v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v pokojnej časti Bratislavy – Záhor

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Rodinné bývanie bez kompromisov – 4-izbový dom v dvojdome s terasou, pozemkom a 2 parkovaniami | Bratislava, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Chvojnícka | 120 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka moderný, komplet

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

479,990 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na Predaj Exkluzívny Rodinný dom na prestížnej adrese v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 330 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=DAEmUQT5U6s&t=35s Hľadáte dokonalé s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

735,000 € 2227 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

6-izbový rodinný dom pri lese so saunou – Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 140 m²

Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

650,000 € 4643 €/m²

Predaj | 5-izbový rodinný dom | 347 m² | Bratislava Záhorská Bystrica

Veľkorysý rodinný dom s bazénom a priestranným pozemkom v centre Záhorskej Bystrice spája pokoj

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 2303 €/m²

FRANK ZICHER – predávame priestranný rodinný dom s pekným pozemkom v centrálnej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Hargašova | 212 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, priestranný 5-izbový rodinný

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

789,000 € 3722 €/m²

Útulný rodinný dom s krásnou terasou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 300 m²

DUO REAL, spol. s r.o. ponúka na predaj mutifunkčný rodinný dom v žiadanej lokalite v Záhorskej

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

450,000 € 1500 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový moderný 5-izbový rodinný dom v uzavretom rezidenčnom areáli

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 220 m²

Ponúkame na predaj nový 5-izbový radový rodinný dom na Ollarekovej ulici v Záhorskej Bystrici.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

749,000 € 3405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranná 6i vila s krytým bazénom v objatí rajskej prírody Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu zasadenú v objatí rajskej prírody Malých Karpát.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ| Exkluzívna 5i vila s vyhrievaným bazénom a dizajnovou záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 350 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj luxusnú 5izbovú vilu s úžitkovou plochou 350 m2, nachádzajúcu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Dizajnový 5-izbový dom v príjemnej lokalite Píniovej Aleji pri Záhorskej Bystrici

Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (okres Mala

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

790,000 € 3674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ| Trojpodlažný 5i rodinný dom s výhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 189.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 5izbový rodinný dom s vlastným pozemkom a

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

PREDAJ| Samostatne stojaci 5i rodinný dom s vyhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 160.6 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

PREDAJ| Samostatne stojaci 4i rodinný dom| Bývajte s výhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 140.2 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 4izbový rodinný dom s vlastným pozemkom a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

789,000 € 5628 €/m²

PREDAJ| Bývajte s výhľadom na Pajštún- Samostatne stojace rodinné domy

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 160.6 m²

Exkliuzívne Vám ponúkame na predaj 3 unikátne samostatne stojace rodinné domy s vlastným pozem

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie