Šesťizbový rodinný dom v Branči – ideálne bývanie v tichej lokalite s krásnou záhradou

Reality Branč

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj viacpodlažný rodinný dom v obci Branč, situovaný v pokojnej časti dediny v s

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Branč

260,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na rozľahlom pozemku s potenciálom nového bývania

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 60 m²

Hľadáte dom s veľkorysým pozemkom a strategickou polohou len 10 minút od Nitry? Predstavujem Vá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

86,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Dva domy na veľkom pozemku s rozlohou 2553m2 v tichej obci Bádice

Reality Bádice

Rodinný dom | 130 m²

V nepriechodnej obci Bádice situovanej pod horou obklopenej krásnym lesným prostredím sa nachád

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bádice

179,900 € 1384 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom (4-izbový) v prominentnej lokalite Nitra - Nová Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 150 m², situovaný v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2412 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na okraji obce s rozľahlým pozemkom 2054m2

Reality Hruboňovo

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte miesto kde budete mať pokojné prostredie na bývanie? Ponúkame na predaj vidiecky dom s

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Hruboňovo

77,000 € 666 €/m²

člen NARKS

Historická kúria v obci Hruboňovo na predaj

Reality Hruboňovo

Rodinný dom | 231 m²

Dáte šancu tejto zaujímavej nehnuteľnosti, ktorá bola postavená v 18. storočí ? Kedysi kúria tv

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Hruboňovo

62,000 € 286 €/m²

člen NARKS

Nová cena - Zrubový domček v tichej časti obce Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte výnimočný domov na vidieku a zároveň blízko všetkej občianskej vybavenosti? Tento ojedi

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Lehota

94,900 € 1360 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok so starým rodinným domom na polosamote v obci Cabaj – Čápor, Riegler

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | 130 m²

Na predaj ponúkame väčšinový spoluvlastnícky podiel 2/3 priestranného pozemku so starým rodinný

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

58,666 € 700 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Lúčnica nad Žitavou s 20-árovým pozemkom.

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Lúčnica nad Žitavou, časť Vajka nad Žita

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 854 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom vhodný na viacgeneračné bývanie alebo podnikanie – Cabaj-Čápor, len pár minút od Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | 400 m²

Hľadáte viacgeneračné bývanie, dom na bývanie spolu s priestorom na podnikanie alebo investíciu

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

253,000 € 633 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky dom na pozemku s rozlohou 4780m2 v obci Šurianky

Reality Šurianky

Rodinný dom | 180 m²

Tradičný vidiecky dom s gánkom v pôvodnom stave situovaný v obci Šurianky, ktorý túži po niekom

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Šurianky

299,000 € 1667 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku v obci Horné Lefantovce

Reality Horné Lefantovce

Rodinný dom | 80 m²

Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku sa nachádza pri Nitre v obci Horné Lefantovce. Tichá

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Horné Lefantovce

70,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave na polosamote len 5 km od vyhľadávaného aquaparku

Reality Štefanovičová

Rodinný dom | 95 m²

Hľadáte si domček na bývanie alebo chalupu, ktorý by ste si zrekonštruovali podľa vlastných pre

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Štefanovičová

125,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Vytvorte si svoj nový domov v rodinnom dome s krásnou záhradou o rozlohe 2956m2 v obci Hruboňovo

Reality Hruboňovo

Rodinný dom | 75 m²

Rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom o rozlohe 2 956 m2 je pripravený na novú rodinu. Dom je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Hruboňovo

279,900 € 3732 €/m²

člen NARKS

Nová cena - Vidiecky domček v obci Lukáčovce s pozemkom 658m2

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | 70 m²

Domček v dedinke Lukáčovce pri Nitre v tichej uličke je pripravený nájsť nových majiteľov, ktor

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Lukáčovce

62,000 € 1141 €/m²

člen NARKS

CREDA | predaj rodinný domček / pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod Zlatým Brehom | 37 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný domček v pôvodnom stave určený na kom

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Nitra

142,000 € 3838 €/m²

CREDA | predaj novostavba rodinného domu blízko lesa, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Poniklecová | 127 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu situovanú v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

288,500 € 2272 €/m²

BOSEN NITRA | Novostavba 4 izb. RD | Nitra – Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Pri Studničke | 131.1 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v Nitre – mestská časť Ja

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

288,400 € 2200 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CREDA | predaj zrekonštruovaný rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, Nitra - centrum, Koceľova

Reality Nitra

Rodinný dom | Koceľova | 246 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom na Koceľovej ulic

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

400,000 € 1626 €/m²

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš ihneď k nasťahovaniu

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | 70 m²

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš BOSEN NITRA Ponúkame na predaj zariadený rodinný dom v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

239,000 € 3414 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom v tichej ulici, Veľké Chyndice

Reality Veľké Chyndice

Rodinný dom | Veľké Chyndice 36 | 135 m²

BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulný starší domček s dvoma izbami, j

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľké Chyndice

80,000 € 593 €/m²

člen NARKS

BOSEN | RD so 14á pozemkom v tichej oblasti Malá Dolina

Reality Veľká Dolina

Rodinný dom | 84 m²

Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v absolútnej oáze pokoja v dedinke Veľká Do

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Dolina

109,000 € 1298 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv, Hruboňovo

Reality Hruboňovo

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v osobnom vlastníctve v obci Hrubo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Hruboňovo

90,000 € 450 €/m²

PREDAJ - 4-izbový rodinný dom s garážou, tichá lokalita, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Svätoplukovo, v tiche

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

170,000 € 1417 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23040)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie