Rodinný dom | - | 500 m²
Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája
2,200,000 € 4400 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Hladám na dolhodobý prenájom Rodinný dom v Modra a okolie pre 4 člennú rodinu.
Cena dohodou
Rodinný dom | Sládkovičova | 256 m²
Exkluzívne na PREDAJ v Prom Real - Luxusná rezidencia nad centrom Modry: 6-izbový dom s výhľado
585,000 € 2285 €/m²
Rodinný dom | Národná | 150 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin
180,880 € 1206 €/m²
Rodinný dom | Vinárska | 290 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi
635,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²
BESTSELLER - ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, so zastavanou plochou 143m2 s veľko
378,000 € 242 €/m²
Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²
Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist
179,900 € 714 €/m²
Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²
;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno
480,000 € 4800 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²
Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib
695,000 € 798 €/m²
Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²
Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!
391,400 € 3433 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 586 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj nadčasovú luxusnú 6-izbovú vilu s troma
Info v RK
Rodinný dom | . | 129 m²
SaleA-Váš partner v realitách, ponúka na predaj priestranný, moderný 4-izbový rodinný dom, ktor
299,000 € 2318 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v
299,000 € 2578 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 160 m²
Exkluzívne vám predstavujeme výnimočný dom, kde sa luxus prirodzene prepája so súkromím a bezpr
389,990 € 2437 €/m²
Rodinný dom | Kellenbergerova | 316 m²
Dvojgaráž • 2 samostatné bytové jednotky • 518 m² pozemok • tichá lokalita pri vinohradoch HLA
399,000 € 1263 €/m²
Iný objekt na bývanie | Harmónia | 598 m²
Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých Karpát v
499,000 € 834 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Chceli by ste kvalitné bývanie, ponuka novostavieb vám nevyhovuje ale zároveň nemáte čas a prie
245,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 94.6 m²
Ponúkame na predaj romantický domček vhodný na trvalé bývanie v rekreačnej oblasti Harmónia v l
296,000 € 3129 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 217 m²
Exkluzívny pozemok s nehnuteľnosťou v Modre, vinárskej oblasti, je unikátnou investičnou prílež
700,000 € 3226 €/m²
Rodinný dom | 690 m²
vhodná na podnikanie aj na osobné využitie | reštaurácia | konferenčná miestnosť | lanová dráha
1,490,000 € 2159 €/m²
Rodinný dom | Vinárska | 290 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu, krásnu záhradu, súkromie a zárov
635,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | 111 m²
Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4-izbový bungalov s nízkymi prevádzkovými nákla
469,900 € 4233 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 257 m²
Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo
460,000 € 1790 €/m²
Rodinný dom | Kráľová | 87 m²
Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,
215,000 € 2471 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.