Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

650 €/m2 650 €/m2

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,095,000 € 4977 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Priestranný 5,5-izbový rodinný dom s garážou, záhradou a vínnou pivnicou na Zdravotníckej ulici v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²

AVE estate Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový rodinný dom na Zdravotníckej ulici – na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

649,000 € 3795 €/m²

5-izbová vila priamo pri Rusovskom kaštieli – Villa Condominium, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 153 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu 5-izbovej vily v komornom rezidenčnom projekte

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

660,000 € 4314 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA - Príjemná rekreačná chata (2013) v centre Rusoviec - VIS, Terasa, Pozemok

Reality Bratislava-Rusovce

Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Exkluzívna 6-izbová vila pri kaštieľskom parku, Rusovce – bazén, súkromie, 4× garáž

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 384 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú rodinnú vilu v Bratislave – Rusovce, situovanú na konci

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

2,445,000 € 6367 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj pozemok Svébska, Rusovce, Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Rekreačný pozemok | Svébska | 4,000 m²

Pozemok sa nachádza v tichej slepej ulici v Rusovciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Druh pozemku: orná pô

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Svébska | 4,000 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|4 izbový rodinný dom v Rusovciach s terasou, záhradou a plnohodnotným suterénom

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Longobardska | 162 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom situovaný v pokojnej rezidenčnej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

475,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok v tichej lokalite Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,176 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 1176 m² v jednej z najvyhľadávanejší

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

765,000 € 651 €/m²

CORRIS-PREDAJ: 3-podlažný, priestranný RD v srdci Rusoviec – potenciál, ktorý čaká na Vás!

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pohraničníkov | 270 m²

Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-podlažný RD v absolútnom srdci Rusov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

560,000 € 2074 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Exkluzívny drevodom za cenu bytu s modernou architektúrou v Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Kovácsova | 61 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj krásny 4 izbový rodinný dom ktorý sa nachá

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

275,000 € 4508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný developerský pozemok | Rusovce |

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 20001 m2, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

125 €/m2 125 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný pozemok | Rusovce | výborná poloha

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

125 €/m2 125 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predáme STP v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 630 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 630 m2 (šírka cca 15m), ktorý sa nachádza v Bratislave, MČ

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

650 €/m2 650 €/m2

NUERA︱PREDAJ - Nadštandardný 6 izbový rodinný dom v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 407 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v Rusovciach nachádzaj

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

Predaj investičného pozemku, orná pôda o výmere 11.941 m², Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Ľanoviská | 11,941 m²

Číslo ponuky : 1338, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

365,000 € 31 €/m²

Priestranný rodinný dom na Zdravotníckej ul. v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Zdravotnícka | 171.5 m²

Priestranný rodinný dom na Zdravotníckej ul. v Rusovciach. Dvojpodlažný podpivničený 5,5-izbový

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

649,000 € 3784 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

420,000 € 4565 €/m²

PRIESTRANNÝ 5,5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A PEKNÝM POZEMKOM - RUSOVCE

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²

Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

795,000 € 3084 €/m²

Stavebný pozemok v Rusovciach na predaj

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Fláviovska | 1,176 m²

Rusovce, BA V. - v pokojnej, novej zástavbe rodinných domov v lokalite Rusovce ponúkame rovina

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

650 €/m2 650 €/m2

člen NARKS

Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Balkánska | 550 m²

Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj P

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

419,900 € 763 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Netradičný trojpodlažný rodinný dom v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 464 m²

BOND Reality ponúka na predaj zaujímavý trojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

499,000 € 1075 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Upresniť hľadanie