NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 1302M2, BUKOVEC, okr. MYJAVA

Reality Bukovec

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rodinný dom s gar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bukovec

83,000 € 1038 €/m²

Na predaj kopaničiarska chalupa myjavské kopanice

Reality Bukovec

Rodinný dom | U Rafčíkov | 200 m²

F030-12-PAMO VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=IFhFa71JYKo V exkluzívnom zastúp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bukovec

129,000 € 645 €/m²

Rodinný dom, Bukovec

Reality Bukovec

Rodinný dom | 100 m²

Bukovec pri Myjave | 4 izby | 100 m² | 2 podlažia | 986 m² pozemok Chalupa s potenciálom vlas

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bukovec

103,000 € 1030 €/m²

Rodinný dom a tradičná kopaničiarska chalupa • Bukovec, okres Myjava, pozemok 1879m

Reality Bukovec

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

DOREAL/EXKLUZÍVNA PONUKA Ak túžite po mieste, kde sa spája pokoj, príroda a domov s dušou, toto

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bukovec

119,000 € 1035 €/m²

Rodinný dom Bukovec (Myjava)

Reality Bukovec

Rodinný dom | 130 m²

Exkluzívne: Rodinný dom v obci Bukovec okres Myjava Cena: 99 900euro Vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bukovec

99,900 € 768 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Autentická usadlosť s príbehom rodiny Dankov na Myjavských kopaniciach

Reality Bukovec

Rodinný dom | 120 m²

V lone pasienkov, lúk, lesov, pri dvoch potôčkoch, po spevnenej štrkovej poľnej ceste, ďaleko o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bukovec

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie