Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rodinný dom s gar
83,000 € 1038 €/m²
Rodinný dom | U Rafčíkov | 200 m²
F030-12-PAMO VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=IFhFa71JYKo V exkluzívnom zastúp
129,000 € 645 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Bukovec pri Myjave | 4 izby | 100 m² | 2 podlažia | 986 m² pozemok Chalupa s potenciálom vlas
103,000 € 1030 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²
DOREAL/EXKLUZÍVNA PONUKA Ak túžite po mieste, kde sa spája pokoj, príroda a domov s dušou, toto
119,000 € 1035 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Exkluzívne: Rodinný dom v obci Bukovec okres Myjava Cena: 99 900euro Vo výhradnom zastúpení m
99,900 € 768 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
V lone pasienkov, lúk, lesov, pri dvoch potôčkoch, po spevnenej štrkovej poľnej ceste, ďaleko o
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.