6-izb. pekný rodinný dom, 164m2, Košice – Barca, pozemok 748m2

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 164 m²

Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3415 €/m²

ADOMIS - predám 6-izbová NOVOSTAVBA,Ortáše 607m2,garáž,DPH,aj výmena, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom s komorou ( dom typ bungalov) s bohatou vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

349,000 € 1419 €/m²

ADOMIS - krásny rodinný dom, pozemok 794m2, dvojgaráž, Čerešňová ulica, Košice

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Čerešňová | 255 m²

KRÁSNY RODINNÝ DOM S NADŠTANDARDNÝM VYBAVENÍM Výborná lokalita Košice – Košická Nová Ves Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

649,900 € 2549 €/m²

REZERVOVANÉ - pekný bungalov, Valaliky 535m2, všetky IS, iba 5min do Košíc

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 130.5 m²

REZERVOVANÉ - V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame deväťročnú novostavbu moderného rodinného

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

309,000 € 2368 €/m²

ADOMIS - prenájom RD, všetky IS, zvieratko povolené, GEČA

Reality Geča

Rodinný dom | Poľná | 120 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom - minimálne 12mesiacov útulný 3izbový rodinný dom s parkovaní

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na prenájom Geča

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predám rodinný dom vhodný na podnikanie + skladové haly, Opatovská cesta, V. Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²

* Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Op

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

520,000 € 3467 €/m²

ADOMIS - na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó, Maďarsko.

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó |

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom za rozumnú cenu , pozemok o rozlohe 3000 m2

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Hidvégardó

68,500 €

na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Vidiecky dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

27,300 €

ADOMIS - predám pekný bungalov Cestice 4-izbový 160m2, pozemok 600m2

Reality Cestice

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Pripravujeme pre vás v exkluzívnom zastúpení na predaj peknú Novostavbu 4 - izbového komfortnéh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Cestice

299,000 € 2076 €/m²

ADOMIS - 5-izbový bungalov2,Ortáše 607m2, aj výmena, odpočet DPH, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov 2 s bohatou výmerou obytnej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

ADOMIS - predáme 5izbový rodinný dom Novojidrany 700m2- Maďarsko, všetky IS

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Keď hľadáte priestranný domček na rekonštrukciu v blízkosti Košíc, s veľkým potenciálom, jeden

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj

49,500 € 245 €/m²

ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, obec Perkupa .

Reality Maďarsko

Vidiecky dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj – krásny rodinný dom , usadlosť na polosamote, pri lese v obci Perkupa .

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj

525,000 € 1458 €/m²

ADOMIS - Predám rodinný dom vhodný na podnikanie + skladové haly, Opatovská cesta, Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²

Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Opát

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

520,000 € 3467 €/m²

ADOMIS - na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii , obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Hidvégardó . Hidvégardó je

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Hidvégardó

62,500 €

predáme rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii , obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

62,500 €

ADOMIS - predáme pekný rodinný dom 6-izbový Košice - Barca 748m2, tichá Močiarna ulica

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 160 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3500 €/m²

ADOMIS – celoročná chata pri vodnej nádrži Ružín, 5 izbová, Košická Belá, Košice - okolie

Reality Košická Belá

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, celoročne obývateľná, v peknom a tichom prostredí, l

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Košická Belá

124,890 € 1156 €/m²

rodinný dom Družstevná pri Hornáde - Kostoľany 235m2, 880m2

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Kostolianska cesta | 230 m²

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení momentálne 6 + 1 izbový tehlový rodinný dom s kompl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

296,000 € 1287 €/m²

ADOMIS – Predaj 4izbový, tehlový rodinný dom, Vinna ulica, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Vínna | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 2 podlažný rodinný dom, v tichej lokalite mimo h

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

489,000 € 2145 €/m²

prenájom nový 4-izbový rodinný dom Košice - Krásna, záhrada

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²

Ponúkame pre vás na dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izbový rodinný dom v najvyš

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Košice-Krásna

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ADOMIS - 5-izbový bungalov1,Ortáše 607m2, aj výmena, aj odpočet DPH, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov č.1 s bohatou výmerou obytne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

bungalov 4-izb. Šarišské Bohdanovce, Košice okolie

Reality Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení peknú tehlovú novostavbu moderného bungalovu, no

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bohdanovce

177,900 € 1761 €/m²

ADOMIS - Predám pekný bezbariérový 4-izbový bungalov Košice - Krásna 511m2

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Na močidlách | 100 m²

Ste fanúšikom rodinného bývania so záhradkou? Alebo len rozmýšľate, či by sa vám v rodinnom do

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

419,000 € 4190 €/m²

ADOMIS - predáme novostavba - bungalov 165m2, Haniska 650m2, len 15min z Košíc

Reality Haniska

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ak hľadáte nový, 4-izbový bungalov na okamžité nasťahovanie, navyše kompletne zariadený, možno

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Haniska

385,000 € 2333 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie