PNORF – Zariadený 4i bungalov s garážou | bazén | terasa | garsónka |Šalgočka

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zariadenú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

276,000 € 2359 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PNORF – 3i rodinný dom v prestížnej lokalite s garážou a vlastným vinohradom

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 114 m²

PNORF – 3i rodinný dom v prestížnej lokalite s garážou a vlastným vinohradom Hľadáte pokojné b

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

165,000 € 1447 €/m²

PNORF – Útulný 2i dom so slnečným pozemkom 635 m2, ul. Kpt. Nálepku

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 102 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s dušou alebo pokojné miesto pre aktívny oddych v záhrade priamo na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

156,000 € 1529 €/m²

PNORF – eko. novostavba 4i RD s terasou, 109 m2, pozemok 803 m2, D. Otrokovce

Reality Dolné Otrokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 109.05 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu ekologického a energeticky úsporného 4-izbového

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Dolné Otrokovce

185,000 € 1696 €/m²

PNORF – 4x novostavba 4i RD s terasou, pozemok 255 m2, tep. čerpadlo, IBV Sever - Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | Sever | 97.35 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj štyri 4-izbové rodinné holodomy s teras

Publikované: 05.12.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Madunice

175,000 € 1798 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | 375 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 944 m² v obci Krakovany, okres Piešťany. Sú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krakovany

79,900 € 213 €/m²

WFG | SAMOSTATNÝ 6-izbový DOM s veľkým pozemkom - BRATISLAVA, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Borekova | 190 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s výborným potenciálom v lokalite Podunajské Biskupice – Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

444,990 € 2342 €/m²

Výnimočná ponuka v Budatíne: Dom s rozsiahlou záhradou a južnou orientáciou

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolná | 250 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý predstavuje kombináciu komfort

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Žilina

235,000 € 940 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s obrovským pozemkom 2 176m² - ideálny na prestavbu podľa seba

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Hľadáte dom v srdci Liptova, ktorý si môžete prispôsobiť presne podľa vlastných predstáv? Tento

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Bobrovec

227,000 € 1846 €/m²

Na predaj krásny, moderný rodinný dom s bazénom vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 360.47 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný, multifunkčný dom, ktorý je ideálny či už na luxusné dvoj

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v obci Radava v okrese Nové Zámky

Reality Radava

Rodinný dom | Nezadaná | 148 m²

Na predaj rodinný dom v obci Radava v okrese Nové zámky, neďaleko známeho kúpeľného miesta Podh

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Radava

76,500 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Rajke

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame vám krásny 4-izbový rodinný dom obci Rajka - časť Green park za veľmi výhodnú cenu. Pe

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj

189,000 € 2558 €/m²

Ponúkame na predaj krásne rodinné sídlo v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Dom je 5-izbovou novostavbou, skolaudovaný a užívaný od r. 2012 prvým vlastníkom. Je na poze

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

Rodinný dom - RD Dlhá nad Kysucou (1220 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Rodinný dom | 170 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o výmere 1220 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Dlhá nad Kysucou

95,000 € 559 €/m²

WFG | NA PREDAJ nadštandardný dvojgeneračný rodinný dom v tichej obci Dolný Štál

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 350 m²

Hľadáte priestranné, moderné a komfortné bývanie len na skok od Bratislavy? Tento výnimočný rod

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

279,900 € 900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom pod lesom - Dlhá nad Kysucou (2137 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Rodinný dom | Dlhá nad Kysucou | 200 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom s priestranným a rovinatým pozemkom o výmere 2137

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Dlhá nad Kysucou

120,000 € 600 €/m²

Rodinný dom s predzáhradkou | Varín | 84+56 m² | 105 000 €

Reality Varín

Rodinný dom | Hrnčiarska | 84 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v úplnom centre, v tesnej blízkosti obecného parku. D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Varín

105,000 € 1250 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Obec Paňa (okres Nitra)

Reality Paňa

Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Paňa. Dom sa nachádza v tichej lokalite s dobrou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Paňa

109,000 € 686 €/m²

Na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína

Reality Východná

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 625 m²

Ponúkame na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína, na rozhraní Čiern

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Východná

120,000 € 192 €/m²

PREDAJ: rodinný dom v Rudine

Reality Rudina

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Hľadáte pokojné miesto na život alebo víkendový únik z mesta? Máme pre vás ponuku – rodinný dom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rudina

139,900 € 1865 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Barban Kuča- krásne zrekonštruovaný dovolenkový dom na predaj

Reality Bratislava

Rodinný dom | 65 m²

V zastúpení slovenského majiteľa ponúkame na predaj tradičný kamenný, moderne a kvalitne zrekon

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Bratislava

237,000 € 3646 €/m²

Rodinný dom s pozemkom /1416 m2/ - Čermany

Reality Čermany

Rodinný dom | Nezadaná | 1,416 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. P

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čermany

79,500 € 56 €/m²

WFG | Rodinný dom 150 m² * tiché prostredie * Horný Bar * 2x samostatný byt

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Hľadáte priestranný a pokojný dom pre dvojgeneračnú rodinu alebo dom, ktorý vám môže splácať hy

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

WFG | Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom neďaleko mesta Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 582 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite neďaleko Trnavy Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Boleráz

259,900 € 447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie