Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-izbový byt 116 m² | krb | terasa | garážové státie | Svetlá ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 121 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

Top
Top

Čaňa - dom, garáž - 2 bytové jednotky, 6 izb., úžitková plocha spolu 192 m2

Reality Čaňa

Rodinný dom | Osloboditeľov | 192 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame priestranný 6 izbový RODINNÝ DOM , v o

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 1328 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový dom v Pečeňanoch, 585m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | . | 95 m²

Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

229,990 € 2421 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom moderný 3 izbový byt 90 m2, Zuckermandel, Žižkova, Staré Mesto Bratislava, terasa s výhľadom na mesto a dunaj a parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 90 m²

3 izbový byt balkónom a výhľadom na Dunaj – projekt Zuckermandel, Žižkova ulica, Staré Mesto, B

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3,5 izbový byt 160 m2, Beblavého ulica, Staré Mesto, Bratislava, terasa, 2x parking, bývanie v centre mesta, výhľad na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²

Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

339,000 € 4175 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom PRIESTRANNÝ 2izb Tehlový byt , Komenského ul., 61 m2, balkón, klimatizácia, zariadenie

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 61 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie