TARGETreal | PONÚKA SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOSAH MARTINA - DOLNÝ KALNÍK

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

TARGETreal Vám ponúka štyri slnečné stavebné pozemky v obci Dolný Kalník, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

TARGETreal│Prenájom obchodného / podnikateľského priestoru – centrum mesta Martin

Reality Martin

Obchodné priestory | Jesenského | 75 m²

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestory pre Vaše podnikanie v centre mesta Martin. Ponúkam

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Martin

12.66 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestor pre Vaše podnikanie na Robotníckej ulici v Martine.

Reality Martin

Obchodné priestory | Robotnícka | 36 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 36 m² vo výbornej a veľmi viditeľnej lokalite

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v projekte GalvaniHOME-2x parking už v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 4746 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Priestranný 6-izbový dom s pozemkom 1 253 m² - Nitrianske Pravno, ihneď k nasťahovaniu

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Žltá | 250 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

138,900 € 556 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderne zariadený rodinný dom pri Žiline | slnečný pozemok 831 m²

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

TARGETreal ponúka na predaj EXKLUZÍVNE kompletne zariadený rodinný dom v obci Lietavská Svinná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

374,900 € 2343 €/m²

Top
Top

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

148,900 € 2190 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2538 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 2-izbový byt v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 56 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v novostavbe s energetickým certifikátom A0, Thurzove S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bytča

Cena dohodou

Top Novinka
Top Novinka

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J