4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²
Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit
369,740 € 4298 €/m²
3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²
250,164 € 3778 €/m²
2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²
218,220 € 3834 €/m²
1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²
140,688 € 5459 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²
Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan
229,000 € 3804 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²
Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ
249,900 € 4181 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny
229,000 € 1762 €/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
4 izbový byt | Béžová | 87 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
449,990 € 5172 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.