Predaj stavebného pozemku o rozlohe 558 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

75,400 € 135 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3 izbový byt s výhľadom v novostavbe na prenájom_ Záhradné sady Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 77 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 3-izbový v bl

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v bežných bytoch nenájdeš.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jelenia | 58 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 58 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Výborná poloha | Slnečný 3-izbový byt | Lenardova ulica | Bratislava – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 71.23 m²

Realitná kancelária Surani Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3327 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 3125 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ LUXUSNÝ 4i PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU_ Rezidencia Záhradné sady

Reality Prešov

4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Prešov

299,980 € 1934 €/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

2-izbový štýlový byt na prenájom s parkovacím miestom a pivnicou v cene nájmu – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Štýlový mezonet s výhľadmi, ktoré sa neopozerajú

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²

Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

755,000 € 4689 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 6088 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS
Top
Top

2 izbový byt, úžitková 44,7m2, rok výstavby 2006, parkovacie státie, Zádunajská cesta 6, pri Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 44,70 m2 + murovaná pivnica 2 m2 – byt nemá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5034 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22945)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (746)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Upresniť hľadanie