Garáž | Teslova | 15.5 m²
Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo
42,000 € 2710 €/m²
2 izbový byt | Železničná | 52 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav
244,900 € 4710 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží
345,000 € 3791 €/m²
Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²
V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj
779,000 € 3043 €/m²
3 izbový byt | Romanova | 72 m²
3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred
259,990 € 3611 €/m²
4 izbový byt | Svetlá | 121 m²
Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá
1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na
230,000 € 3433 €/m²
3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²
🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko
164,999 € 2538 €/m²
Rodinný dom | Osloboditeľov | 192 m²
Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame priestranný 6 izbový RODINNÝ DOM , v o
255,000 € 1328 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest
349,990 € 1167 €/m²
Rodinný dom | . | 95 m²
Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán
229,990 € 2421 €/m²
3 izbový byt | Žižkova | 90 m²
3 izbový byt balkónom a výhľadom na Dunaj – projekt Zuckermandel, Žižkova ulica, Staré Mesto, B
2,300 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Beblavého | 160 m²
Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé
2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tehelná | 68 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh
179,990 € 2647 €/m²
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
Rodinný dom | Jašíka | 149 m²
Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd
309,990 € 2080 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 61 m²
Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i
799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj
479,000 € 3894 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²
Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn
950,000 € 2480 €/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²
Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.