Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²
Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou
231,170 € 5248 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²
Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU
181,951 € 4255 €/m²
1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²
Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79
242,032 € 5934 €/m²
3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl
361,333 € 4901 €/m²
Rodinný dom | Hlavné Námestie | 180 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Ponúkame Vám na predaj novostavbu radovéh
279,900 € 1555 €/m²
2 izbový byt | K Železnej studienke | 48.36 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou výmerou 87,07 m², z čoho tvorí obytná pl
309,355 € 6397 €/m²
4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou
718,736 € 7410 €/m²
4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove
259,900 € 3531 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²
Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti
134,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²
Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto
243,000 € 1125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 201 m²
Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon
105,000 € 522 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové
125,000 € 977 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 550 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 550 m2, šírka 16 metrov vedený ako zastavaná plocha v lokal
47,000 € 85 €/m²
3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²
BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm
950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 290 m²
BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat
999,900 € 3448 €/m²
Rodinný dom | 216 m²
BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn
749,900 € 3472 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.