1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²
Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v
131,850 € 3587 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 61 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
285,000 € 4672 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame na predaj charizmatický dvojpodlažný 4 - izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120m2
165,000 € 1375 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame výhradne na predaj starší rodinný dom v obci Svinna. Dom je postavený na pozemku o vým
145,900 € 663 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie s pozemkom o výmere 800m2. RD s
250,000 € 533 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v príjemnej a pokojnej časti Nem
255,000 € 1417 €/m²
2 izbový byt | Halalovka | 60 m²
Ponúkame na okamžitý prenájom luxusný priestranný a plne zariadený 2i byt v novostavbe o výmere
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sokolia ulica | 120 m²
BE.LIVE COMPANY vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci bungalov, ktorý je
429,900 € 3583 €/m²
3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²
Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot
229,900 € 3355 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v
329,000 € 3561 €/m²
Rodinný dom | Dolnostredská | 106 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na Novej ul. v Dolnej Strede. Dom s
355,000 € 3349 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 62 m²
Ponúkame na prenájom fakt veľký 2-izbový byt (62 m²), navyše s predzáhradkou (33 m²), kompletne
500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kašmírska | 35 m²
Útulný 1-izbový byt v tichej časti Ružinova – ideálny pre jednotlivca alebo pár (aj s domácim z
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²
355,000 € 3349 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.