2 izbový byt | Košická | 48.34 m²
BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad
259,900 € 5376 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²
BE.LIVE Company ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej lokalite
259,900 € 2856 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo
447,511.21 € 3269 €/m²
4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten
497,000 € 4518 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²
Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d
199,500 € 116 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
306,900 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
299,900 € 4911 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²
294,900 € 4815 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²
299,900 € 5396 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Zimná ulica | 54.36 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 2 izbový byt o výmere
640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Mierová | 16 m²
Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž o výmere 16m2 s elektrikou na ulici Mierová. R
45,000 € 2813 €/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na prenájom luxusný priestranný slnečný byt s výhľadom 360° pre náročného klienta na H
3,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²
EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv
189,000 € 219 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho
564,900 € 2173 €/m²
3 izbový byt | Bezručova | 82 m²
Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov
1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária Y A M I • D O M I ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci
319,900 € 1280 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 130 m²
Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný, kompletne novozrekonštruovaný 3-iz
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Studená | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL
227,900 € 4144 €/m²
3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²
Ponúkame Vám predaj krásny 4 izbový byt s loggiou po NOVEJ KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v Petržalke
287,800 € 3889 €/m²
4 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²
287,800 € 3889 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Šafárikova | 70 m²
NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zas
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.