SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM S DUŠOU A VÝHĽADOM NA HRAD VRŠATEC

Reality Vršatské Podhradie

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj charizmatický dvojpodlažný 4 - izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120m2

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vršatské Podhradie

165,000 € 1375 €/m²

Top
Top

RD s pozemkom 600m2 - Svinná ( Trenčín)

Reality Svinná

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame výhradne na predaj starší rodinný dom v obci Svinna. Dom je postavený na pozemku o vým

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Svinná

145,900 € 663 €/m²

Top
Top

Na predaj RD 4i v Trenčianskom Jastrabí s pozemkom o výmere 800 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie s pozemkom o výmere 800m2. RD s

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

250,000 € 533 €/m²

Top
Top

Predaj dvojpodlažného rodinného domu – Nemšová

Reality Nemšová

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v príjemnej a pokojnej časti Nem

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nemšová

255,000 € 1417 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM 790E - exkluzívny 2i byt 60m2 s terasou 74 m2, grilom, klimatizáciou - zariadený

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 60 m²

Ponúkame na okamžitý prenájom luxusný priestranný a plne zariadený 2i byt v novostavbe o výmere

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 4-IZBOVÝ- NADŠTANDARTNÝ- BUNGALOV- BAZÉN– MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sokolia ulica | 120 m²

BE.LIVE COMPANY vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci bungalov, ktorý je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

429,900 € 3583 €/m²

Top
Top

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- 3-IZBOVÝ BYT- PARKOVACIE STÁTIE- PIVNIČNÁ KOBKA- JAVOROVÁ ULICA- DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²

Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

229,900 € 3355 €/m²

Top
Top

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Areté real - Predaj veľmi pekného dvojpodlažného samostatne stojaceho rodinného domu v Chorvátskom Grobe, Hornodvorská ul.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3561 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

!!! Výrazne znížená cena !!! RD Dolná Streda, Nová ul. - novostavba

Reality Sereď

Rodinný dom | Dolnostredská | 106 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na Novej ul. v Dolnej Strede. Dom s

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sereď

355,000 € 3349 €/m²

Top
Top

Bývanie s vlastnou predzáhradkou – zariadený 2-izbový byt (62+33 m²)

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 62 m²

Ponúkame na prenájom fakt veľký 2-izbový byt (62 m²), navyše s predzáhradkou (33 m²), kompletne

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Most pri Bratislave

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Čiastočne zariadený 1-izb. byt pri Avione, domáce zvieratá povolené

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kašmírska | 35 m²

Útulný 1-izbový byt v tichej časti Ružinova – ideálny pre jednotlivca alebo pár (aj s domácim z

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

!!! Výrazne znížená cena !!! Novostavba RD Dolná Streda Nová ul.

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

355,000 € 3349 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie