Záhrada Rača-Bojnická ul. sever, prístup aj od Vajnorskej

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Bojnická | 360 m²

Pekná vyčistená záhrada v osade Žabí Majer na severnej strane, blízko železnice a vodného kanál

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60,000 € 167 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Prenajom samostatnej izby

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Estónska | 10 m²

Dáme do prenájmu samostatnú uzamykateľnú izbu v zdielanom byte na Estonskej ulici v Bratislave

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

300 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

DOHODA MOŽNÁ -STAVEBNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHLADOM , KITTSEE

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj

173,000 € 315 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA - DOKONČENÝ 5i HOLODOM

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj

450,000 € 3261 €/m²

Top
Top

TREBA VIDIEŤ | Rodinný 4izb. byt po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 4129 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rekreačný pozemok s rozostavanou chatkou – Kostolná-Záriečie okr. Trenčín

Reality Kostolná-Záriečie

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,434 m²

5 STARS Realitná agentúra vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok o výmere 4434 m², na

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

34,990 € 8 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom luxusný 3-izbový byt s terasou a výhľadom na Dunaj v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 114.73 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sokolská | 72 m²

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bottova | 153.84 m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu Realitná kancel

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top
Top

Útulný 3-izbový byt na Karadžičovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS – Na prenájom dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.49 m²

HERRYS – Na prenájom dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v projekte Metropolis Realitná kancel

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 38 m²

HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA Realit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,900 € 3394 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie