Na predaj | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | Partizánska | 53 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

206,700 € 3900 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný 4- izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

229,000 € 1762 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj rodinný dom vo Višňovom

Reality Višňové

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý je ideálnou príležitosťou

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Višňové

236,900 € 1880 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Rodinny dom s veľkým pozemkom v centre obce

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

https://my.matterport.com/show/?m=HENVd1cCKoc Na predaj veľký rodinný dom s pozemkom o výmere

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

1 € 0 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²

Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

339,000 € 4175 €/m²

Top
Top

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 izb. bytov v rodinnom dome, Macov, všetky IS

Reality Macov

Rodinný dom | 69 m²

Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Macov

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4193 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Upresniť hľadanie