3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
649,000 € 4703 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
4 izbový byt | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe
3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nekrasovova | 200 m²
V tichej a vyhľadávanej lokalite pod Horským parkom ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový
2,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Svetlá | 121 m²
Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá
1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Teslova | 15.5 m²
Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo
42,000 € 2710 €/m²
2 izbový byt | Železničná | 52 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav
244,900 € 4710 €/m²
3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na
230,000 € 3433 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží
345,000 € 3791 €/m²
Rodinný dom | Halenárska | 195 m²
Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí
549,000 € 2815 €/m²
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
248,500 € 2888 €/m²
3 izbový byt | Podzámska | 81 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz
337,600 € 4168 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor
181,400 € 2920 €/m²
Rodinný dom | Platanová | 108 m²
Ponúkame na prenájom úplne nový, krásne a moderne zariadený 4-izbový rodinný dom v Chorvátskom
1,349 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra
596,000 € 3506 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²
EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj
750,000 € 5702 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²
Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8
420,300 € 144 €/m²
1 izbový byt | Grösslingova | 34 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Gröslingovej ulici v
199,000 € 5853 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v
199,900 € 3119 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.