PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT – NÁBREŽNÁ 32, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná 32 | 66.08 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete dokončiť presne podľa vlastných predstáv? Mgr. David Molnár, RSc.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

100,000 € 1513 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s domom v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Pekárska 1 | 822 m²

Mgr. David Molnár RSc. z realitnej kancelárie KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

50,000 € 61 €/m²

Pozemok 1055 m² – obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Tekovská 28 | 1,055 m²

Mgr. David Molnár RSc. Vám exkluzívne ponúka predaj pozemok o výmere 1055 m² nachádzajúci sa v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lok

37,000 € 35 €/m²

Rekreačný dom v tichej záhradkárskej lokalite – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 2433/125 | 198 m²

🌿 Pokoj prírody + komfort mesta. Presne v tomto pomere – Nové Zámky Predstav si ráno v tichu,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

105,000 € 530 €/m²

2 izbový byt na predaj, ul. Budovateľská 4, Zborov

Reality Zborov

2 izbový byt | Budovateľská 4 | 55 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt ul. Budovateľská 4 v obci Zborov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zborov

72,500 € 1318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v Bardejovských Kúpeľoch, okr. Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Ľaliová | 1,350 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o rozlohe 1350 m2 v Bardejo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebné pozemky na predaj v obci Ortuťová, okr. Bardejov

Reality Ortuťová

Pozemok pre rodinné domy | Ortuťová | 1,211 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Ortuťová, ktorá je vz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ortuťová

40,000 € 33 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SLNEČNÝ MAJER – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI BESKÝD

Reality Stebnícka Huta

Hotel, penzión, ubytovňa | Stebnícka Huta | 133,767 m²

SLNEČNÝ MAJER – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI BESKÝD exkluzívne v ponuke KING REAL Hľadáte vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Stebnícka Huta

950,000 € 7 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom v obci Zborov, okr. Bardejov

Reality Zborov

Rodinný dom | Duklianska 196 | 120 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Zborov, ok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zborov

86,000 € 717 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj priestranného rodinného domu s veľkým pozemkom – Nižná Hutka, Ortášska ulica (12 km od Košíc)

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Ortášska 19 | 274.6 m²

Realitné centrum KING REAL vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zaujímavý a veľkoryso riešený dvojpo

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

329,000 € 1198 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Bardejov-Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

33,500 € 26 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom na rekonštrukciu – Hrabovka pri Trenčíne

Reality Hrabovka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Základné informácie • Lokalita: Hrabovka (len pár minút od Trenčína) • Typ: rodinný dom • Za

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Hrabovka

139,000 € 1158 €/m²

člen NARKS

RD_B - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

419,000 € 2479 €/m²

člen NARKS

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | Becherov | 9,075 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Becherov. Parcela č.1 - 2590 m2 Parcela č.2 - 6485 m2 R

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

5 €/m2 5 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK RADAVA

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 593 m²

Mgr. David Molnár z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci RADAVA o výmere

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Radava

33,300 € 56 €/m²

Pozemky Bardejov - Mihaľov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

Pozemok v obci Chmeľová

Reality Chmeľová

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľová

Cena dohodou

Pozemok v obci Kríže

Reality Kríže

Rekreačný pozemok | Kríže | 5,300 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Kríže o rozlohe cca 5.300 m2, nachádzajúci

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kríže

14 €/m2 14 €/m2

Pozemok v Bardejove - časť Postajok

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49 €/m2 49 €/m2

Starší 4i RD s pozemkom 800m2 v Bake

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Predáme starší 4-izbový rodinný dom v zastavanom území obce Baka na pokojnej vidieckej ulici. D

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Baka

133,000 € 1137 €/m²

Domček v tichej ulici Bratislavy, pozemok 10 árov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 200 m²

V Bratislave v Jarovciach odbočujeme do tichej, slepej uličky, ktorá nás víta nádhernou, funkčn

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

890,000 € 4450 €/m²

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | - | 3,755 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku: Výmera: 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Upresniť hľadanie