KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1029 M2, HORNÝ LIESKOV

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

65,000 € 63 €/m²

Prenájom 1izbového bytu na Skýcovskej ul., Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Skýcovská | 36 m²

Ponúkame na prenájom plne zariadený 1-izb. byt na ul. Skýcovská, Topoľčany. Výmera 36 m2, nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

435 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata - Nové Zámky - Zúgov

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE V PONUKE - POZEMOK LUŽIANKY, MALINOVÁ ULICA

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 1,800 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke KING REAL – Lukáš Mentel Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok o vý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

311,000 € 173 €/m²

Exkluzívne v ponuke - pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | - | 913 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

56,000 € 61 €/m²

Na predaj rekreačná chata so záhradou, Viničky, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

55,000 € 1196 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v obci Rokytov okr. Bardejov

Reality Rokytov

Pozemok pre rodinné domy | - | 524 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rokytov v okrese Bardejov. Pozemo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov

23,000 € 44 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ OBLASTI KOLTY

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²

Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

43,500 € 31 €/m²

4-izbový dom po rekonštrukcii Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Školská 37 | 147 m²

🏡 EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA NEODMIETA 🏡 Hľadáte domov, ktorý si môžete zariadiť presne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vinodol

200,000 € 1361 €/m²

REKREAČNÉ POZEMKY V LOKALITE ANDÁLSKE ZÁHRADY

Reality Nesvady

Rekreačný pozemok | - | 860 m²

🌿 NOVINKA V PRÍPRAVE – REKREAČNÉ POZEMKY V LOKALITE ANDÁLSKE ZÁHRADY 🌿 Pripravujeme do ponuky

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

30 €/m2 30 €/m2

Pokojné bývanie v Malom Jatove s apartmánmi a záhradou

Reality Jatov

Rodinný dom | Malý Jatov 208 | 228 m²

!! RODINNÝ DOM DOSTUPNÝ KONCOM JANUÁRA 2027 !! Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Mol

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Jatov

136,000 € 596 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s výhľadom – Lúčna 5, Šurany

Reality Šurany

3 izbový byt | Lúčna 5 | 59.27 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. 🏡 Štýlové mestské bývanie na top a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šurany

115,000 € 1940 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii, ul. Švábska v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska 55 | 64 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový družstevný byt s loggiou, po čiastočnej rekonštr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,900 € 2436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou 295 m², Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Komenského 10 | 75.5 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Ponúkame vám jedinečnú príležito

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

170,000 € 2252 €/m²

NA PREDAJ: Moderný sklad s veľkým areálom, ul. Budovateľská, Prešov

Reality Prešov

Skladový objekt | Budovateľská | 2,038 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, skladový priestor v strategickej lokalite na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Prešov

750,000 € 368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rozostavaný rodinný dom v obci Nižná Polianka, Bardejov

Reality Nižná Polianka

Rodinný dom | Nižná Polianka | 294 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažný rozostavaný rodinný dom s pozemkom v obci Ni

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižná Polianka

179,900 € 612 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt Prešov, Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská 18 | 67 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj presvetlený 3 izbový byt v meste Prešov, Sídlisko Sekčov, ul.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,900 € 2476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ BUDOVA POTRAVÍN a POHOSTINSTVA

Reality Nižný Komárnik

Obchodné priestory | - | 170 m²

KING REAL Vám ponúka na predaj budovu potravín a pohostinstva v Nižnom Komárniku s výbornou d

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Nižný Komárnik

30,000 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj SVINIA

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 689 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o veľkosti 689m2 za cenu 39.500,-€ v obci SV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

39,500 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Čechy 116 | 110 m²

🏡 Na predaj rodinný dom v obci Čechy Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čechy

145,000 € 1318 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 1,911 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

63,000 € 33 €/m²

Prenájom pozemku – 1000 m², Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači!

Reality Prešov

Komerčná zóna | Petrovianska 284 | 1,000 m²

Prenájom pozemku – 1.000 m² Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači! Ponúkame EXKLUZÍV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na prenájom Prešov

2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23026)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie