REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ kancelárie od 250,- EUR priamo v centre mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

NEST realitná kancelária ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE rôznych výmer, príp

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Zrekonštruovaný 2 izbový byt s lodžiou 58m2 v peknej lokalite blízko CENTRA

Reality Zvolen

2 izbový byt | Bystrický rad | 58 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj k okamžitému nasťaho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTORY od 150 m2 na prenájom v reprezentatívnej budove v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON garážové aj vonkajšie parkovacie miesto

Reality Zvolen

Garáž | Strážska cesta | 13 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta v REZIDENCII HRON: - garážové miesto v II.etape - voľné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Zvolen

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Investičná príležitosť - pozemok 1230 m2 so starším RD priamo pri hlavnom ťahu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Lučenecká cesta | 1,230 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok so starším 3

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÁ príležitosť v CENTRE 2 budovy s potenciálom pre polyfunkciu a bývanie

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 350 m²

NEST realitná kancelária pripravuje do ponuky na predaj unikátny súbor dvoch budov na pešej zón

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

NOVOSTAVBA komplet zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode na pozemku 1000 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 3 izbový mezonet 116 m2 priamo na Trotuári v historickom centre mesta

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 116 m²

NEST realitná kancelária vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj originálny 3 izbo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

255,000 € 2198 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Lukratívne kancelárske priestory s recepciou CENTRUM MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 100 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu kancelár

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA administratívny priestor + parkovanie v CENTRE mesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 29. Augusta | 33 m²

REZERVOVANÉ NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu administ

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

553 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA: Priestranný 3izbový byt s lodžiou, ul. Kimovská

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kimovská | 84 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ PRIUS PREDAJ 3 IZ BYT S PRESKELNENOU LOGGIOU MARKOVA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 68 m²

REZERVOVANÉ Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 3 iz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3485 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VEĽKÝ 6 izb. Rodinný dom s obrovským potenciálom, 1241 m2, Veselé

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Predstavte si miesto, kde má každé ráno svoj pokoj, priestor a ticho… a kde sa dom prispôsobí p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veselé

235,000 € 588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ÚTULNÝ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM NA BREHU VAJNORSKÝCH JAZIER

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, priestranný a slnečný d

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

298,000 € 2614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zemianske Sady

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičný projekt na zástavbu radovej výstavby10 rodinných domov - Malženice

Reality Malženice

Pozemok pre rodinné domy | 6,272 m²

Na predaj pozemok v obci Malženice o výmere 6.272 m2 určený v územnom pláne obce na individuáln

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malženice

Info v RK

Štýlové bývanie v centre Bratislavy na Záhrebskej ul., 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garážové státie na Mýtnej

Reality Bratislava

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Štýlové bývanie v centre Bratislavy – 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garáž

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava

259,000 € 4544 €/m²

Ponúkam na predaj rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 200 m²

Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2745 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok KAJAL

Reality Kajal

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

V predaji – pozemok o výmere 590 m2 na zastavanie rodinným domom v intraviláne obce Kajal vzdia

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kajal

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30349)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23030)
Upresniť hľadanie