AZ PROPERTY* ponúkame na predaj útulný vidiecky rodinný dom s letnou kuchyňou a domčekom pre hostí

Reality Cífer

Chalupa, rekreačný domček | Cintorínska | 149 m²

Ponúkame na predaj útulný vidiecky rodinný dom s letnou kuchyňou altánkom a domčekom pre hostí

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Cífer

285,000 € 1913 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (22997)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie