Chalupa, rekreačný domček | 281 m²
F054-14-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj záchradnú chatku nachádzajúcu
49,000 € 174 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 863 m²
F049-13-PAMO Ponúkame na predaj exkluzívne útulnú záhradnú chatku situovanú v obľúbenej záhrad
22,000 € 25 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 70 m²
213-13-JUF Ponúkame Vám na predaj krásnu murovanú zateplenú poschodovú chatu v obci Jelenec, le
164,900 € 2356 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 16 m²
ID:226-13-VETOE Radi by ste vlastnili nehnuteľnosť, ale nemáte chuť na prerábky? Tak možno prá
17,000 € 1063 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
ID:235-13-VETOE Ponúkame Vám exkluzívne na predaj peknú udržiavanú rekreačnú chatu s pozemkom
90,000 € 900 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 70 m²
???? Na predaj murovaná chalupa s vinicou a bazénom v Leviciach – vhodná na celoročné bývanie!
120,000 € 1714 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ludanská Cesta | 50 m²
008-13-PEKR Ponúkame Vám na predaj chatu, rekreačný domček s možnosťou celoročného bývania v Mý
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 192 m²
037-110-DABA Túžite po vlastnom kúte na relax a oddych? Tento útulný domček/chalupa v Podhájsk
210,000 € 1094 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nová Lehota | 98 m²
010-13-MIKUa **Predaj rekreačnej chaty priamo na lyžiarskom svahu – Bezovec, Nová Lehota **Výn
150,000 € 1531 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kálnica | 25 m²
Hľadáte miesto na oddych, kde budete mať pokoj, prírodu a čerstvý vzduch vždy na dosah? Ponúkam
72,000 € 2880 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Oščadnica | 160 m²
836-12-JAS Ponúkame na predaj chatu v obci Oščadnica na pozemku o ploche 707m2. Chata je situ
156,000 € 975 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | lesná | 130 m²
(241-13-MACH) Super ponuka!!! Ponúkame na predaj plne zariadenú chatku v rekreačnej oblasti Veľ
82,890 € 638 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 12 m²
002-13-JORENa Rekreačný pozemok s murovanou chatkou v Trenčianskych Tepliciach. Hľadáte ideá
38,500 € 3208 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Juraja Kréna | 0 m²
003-14-MAKS Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v Novom Meste nad Váhom, ktorá je postavená
25,500 €
Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočnú štýlovú chalupu v srdci prírody – Modra, časť Harmónia 🌲🏡 Tát
449,000 €
Chalupa, rekreačný domček | - | 0 m²
407-125-MOV Ponúkame na predaj chalupu v obci Oravská Lesná za cenu 250 000 € + dohoda. Nehnu
199,000 €
Chalupa, rekreačný domček | 94 m²
ID:200-13-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=_Uy_WL-7saQ 3D OBHLIADKA TU: my.matterport.com
104,000 € 1106 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
ID025-13-LECSa: Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Stratená v bezprostrednej
177,000 €
Chalupa, rekreačný domček | Modra | 72 m²
122-13-MACHO Ponúkame na predaj rekreačnú 4 – izbovú chatu po čiastočnej rekonštrukcii v rekrea
230,000 € 3194 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Banka | 153 m²
ID 221-13-LUGUE VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=hdjEIaIkJQs Exkluzívn
140,000 € 915 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Chocholná Velčice | 120 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=glBzWXDcaFc 260-12-MACHO Existujú mie
245,000 € 2042 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 21 m²
Ponúkame na predaj v záhradnej oblasti Veľký Krtíš útulnú rekreačnú chatu v tichom prírodnom pr
52,000 € 2476 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Škoruby | 120 m²
094-13-PEMOa Znížená cena!!! Ponúkame na predaj 2 izbovú chalupu, drevenicu v obci Kolárovice,
33,000 € 275 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
ZNIŽENA CENA!!!!Ponúkame na predaj dve dreveničky v malebnej obci Horná Mariková s pozemkom 567
62,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.