Novinka v ponuke – predaj MUROVANEJ rekreačnej chaty s terasou a slnečným pozemkom, priamo pri lese, Lozorno, časť Podzbrodka. Výborná cena a lokalita

Reality Lozorno

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 40 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj útulnú dvojpodlažnú MUROVANÚ rekreačnú chatu s te

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23018)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie