Apartmánový dom s panoramatickým výhľadom na more – Omišská riviéra

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj apartmánový dom s nádherným panoramatickým výhľadom na mo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

705,550 € 2004 €/m²

2-izbový apartmán s veľkou terasou, 78 m² – Balkan Breeze 1, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný apartmán s veľkou terasou a krásnym

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

76,900 € 986 €/m²

Apartmán 200m od pláže v Cabo Cervera, Torrevieja

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj svetlý a útulný apartmán v prestížnej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

135,900 € 2831 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán s výhľadom na more – 1. línia, ostrov Pag, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavb

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

255,440 € 6230 €/m²

Novostavba luxusného apartmánu, Aphrodite Park, 700m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3621 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

58,000 € 1933 €/m²

2 izbový apartmán len 300m od pláže, St. George Palace, Sveti Vlas, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3634 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj pekný, komp

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

82,900 € 1256 €/m²

Radový dom s terasou, bazénom v Orihuela Costa

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a slnečný r

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

305,000 € 3631 €/m²

Luxusné štúdio 62 m² – Poseidon VIP Residence, Nessebar, Bulharsko, 350 m od mora

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a kompletne zariadené štú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

108,000 € 1742 €/m²

Apartmán v La Mata – Torrevieja, 250 m od pláže, komunitný bazén, investičná príležitosť

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj útulný 2-izbový apartmán v obľúbenej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

145,800 € 3170 €/m²

Novostavba 2-izbový apartmán 70 m² s terasou, Villa Venezia, Sveti Vlas, 450 m od pláže

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový 2-izbový apartmán v rezidenčnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

80,500 € 1150 €/m²

Novostavba - štúdio v luxusnom komplexe Izida Palace 2, 500m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_9054 Relax Properties vám ponúka na predaj úplne nové štúdio v obľúbenom a

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

54,999 € 1774 €/m²

Dom s výhľadom na more a záhradou, 400m od mora, Njivice, ostrov Krk

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný dvojdom – prízemnú vilu v Chorv

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

813,700 € 2948 €/m²

Apartmán s výhľadom na more, 500m od mora, Punat, ostrov Krk

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s výhľadom na more v Chorvátsku, nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

169,950 € 5150 €/m²

Vila s dvoma apartmánmi a bazénom, Rogoznica – Dalmácia

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj modernú vilu s bazénom a dvoma samostatnými apartmánmi, s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

1,421,400 € 6461 €/m²

Komfortný apartmán s výhľadom na more, ostrov Krk – Soline

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený apartmán s krásnym výhľ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

221,450 € 3034 €/m²

2-izbový apartmán 60 m², 500 m od pláže – Blue Summer, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v komplexe Blue Summer, ktorý sa nachád

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

75,500 € 1258 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán pri bazéne v Harmony Suites 11, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zariadený a vybavený 2-izbo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

88,000 € 2000 €/m²

Priestranný 3-izbový apartmán so záhradou, Vodice – Dalmácia

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový apartmán so záhradou a výh

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

378,010 € 3979 €/m²

Rekreačný dom priamo pri mori – ostrov Čiovo, prvá línia, výhľad na more

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj rekreačný dom situovaný v prvej línii

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

535,600 € 6228 €/m²

2-izbový apartmán s výhľadom na bazén – Chateau Aheloy 1, Aheloy, 500 m od pláže

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový apartm

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

72,900 € 1139 €/m²

3 izbový apartmán s bazénom 300m od mora, Sveti Vlas

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový apartmán (2 spálne) v rezidenčnom ko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

109,900 € 1570 €/m²