EXKLUZÍVNE METROPOLITAN | Slnečný 2i byt s parkovaním v Skyparku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

EXKLUZÍVNE METROPOLITAN | Slnečný 2i byt s parkovaním a výhľadom v Skyparku na prenájom Byt sa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 39.4 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2i byt s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 69 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2i byt s 2 loggiami v Starom meste Luxusný zrekonštruovaný pries

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 3i byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 137 m²

Exkluzívny 3-izbový byt na prenájom v Bratislave - Staré Mesto má rozlohu 137 m2 a pozostáva z

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 1i byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Fándlyho | 27 m²

METROPOLITAN │Zariadený 1i byt s parkovaním, Staré Mesto Ponúkame na prenájom zariadený 1-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt v centre mesta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Laurinská | 130 m²

METROPOLITAN│Priestranný 3i byt v centre mesta, Staré Mesto Ponúkame na prenájom priestranný 3

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského | 97 m²

METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence Byt s rozlohou 97m2 sa skladá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 88 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenáj

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový mezonet v centre, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 70 m²

METROPOLITAN │ 2-izbový mezonet v centre, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom štýlový

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 179 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou Nachádza sa na 10 podlaží v novostavbe s

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 75 m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Perlová | 93 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

1,590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Lermontova | 50 m²

METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto Ponúkame na prenájom zariadený byt na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ružová | 65 m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zariade

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | M. Schneidra-Trnavského | 52 m²

METROPOLITAN Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke byt sa nachádza na 1. podlaží (5) v

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Moderný 2i byt v novostavbe s parkovaním

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárová | 61 m²

METROPOLITAN │ Moderný 2i byt v novostavbe s parkovaním Kompletne zariadený 2-izbový byt (56,

Publikované: 31.05.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl.parašutistov | 72 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom na prestavbu v obci Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Sasinkova | 54 m²

Predáme starý rodinný dom neďaleko centra obce Svätý Jur, v štádiu prípravy na kompletnú rekon

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

79,990 € 1481 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom, štýlové priestory s výmerou 205 m², Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 205 m²

PRIESTOR, KDE VAŠA FIRMA NEZAPADNE V ŠEDOM OPEN SPACE Hľadáte priestor, ktorý pôsobí reprezent

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Kompletne rzekonštr. 3 izb. byt pri centre, Nivy, Martinčekova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj lukratívny investičný byt v historic. centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 3 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový byt pri Jakabov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 55000 €/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Pripravujeme do ponuky – 2-izbový byt na Podjavorinskej ul.

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 50 m²

Už čoskoro v ponuke! Pripravujeme na predaj 2 -izbový byt o výmere 50 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 35,5 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 35.5 m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23017)
Upresniť hľadanie