Na predaj 2 izbový byt v centre Svidníka, ul. Duchnovičova

Reality Svidník

2 izbový byt | Duchnovičova | 53.57 m²

F012-112-VIKA ZNÍŽENÁ CENA Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj 2-izb

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Svidník

75,000 € 1400 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Svidník

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Svidník

154,000 € 1854 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie