ZNÍŽENÁ CENA! 2-izbový byt, balkón, garážové státie

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

234,990 € 4273 €/m²

PREDAJ – Pekná garsónka v Rovinke

Reality Rovinka

Garsónka | Rovná | 19 m²

Na predaj útulná garsónka v obci Rovinka Ponúkame na predaj modernú garsónku s rozlohou 19 m²,

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Rovinka

104,000 € 5474 €/m²

OCCAM | exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FLORET

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová ulica | 82.09 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FL

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,990 € 2802 €/m²

V PRÍPRAVE: Predaj 2i bytu v obci Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 40 m²

EXKLUZÍVNE V PRÍPRAVE: Predaj 2i bytu s potenciálom v obci Rovinka len na krok od Bratislavy R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

145,000 € 3625 €/m²

DIRECTREAL|Kompletne zariadený investičný 1-izbový byt v novostavbe

Reality Rovinka

1 izbový byt | Hlavná | 32 m²

Directreal Next Home - Štýlový 1-izbový byt v novostavbe v Rovinke – ideálny štartovací byt al

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

150,000 € 4688 €/m²

BOSEN | Predaj 2 izbových bytov v jedinečnom projekte Floret, Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová | 58.59 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novom projekte FLORET v obci Rovinka len pár m

Publikované: 26.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,000 € 3909 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Na predaj 1 izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím v novostavbe - Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Slnečnicová | 30.11 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj útulný 1 izbový byt v Rovinke, v novostavbe Flore

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

191,900 € 6373 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt so záhradou a parkovacím miestom, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²

BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

280,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ ! NEPREHLIADNITE - PRÍJEMNÁ GARSÓNKA NA PREDAJ - ROVINKA RESIDENCE II

Reality Rovinka

Garsónka | 20.08 m²

REYERVOVANÉ ! Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

GARSÓNKA - ROVINKA - DOPYT

Reality Rovinka

Garsónka | 20 m²

Grand Real hľadá súrne na serióznu kúpu pre svojich klientov garsónku v obci Rovinka , v okrese

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Rovinka

110,000 € 5500 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt so smart technológiami - 78m2 s veľkým balkónom a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 78 m²

Na predaj ponúkame moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rovinka, kto

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Rovinka

240,000 € 3077 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie